Arıza Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Devam Etsin (Destek)

Show TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisi final kararı aldı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı ve uzun süre reytinglerde oldukça yüksek sıralar elde eden Arıza dizisinin ani final kararı izleyenleri çok üzdü. Bizde bu sayfamızda Arıza dizisi bitmesin final yapmasın gerekirse başka kanala transfer olsun ama mutlaka devam etsin şeklinde yorum ve görüşleri sizlerle paylaşarak dizinin devamı için destek kampanyası yapacağız.

Ariza dizisi bitecek mi

Arıza Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Arıza dizisini sezon başından beri izleyenler aksiyonlu sahneleri ve güzel senaryosu ile oldukça sevdi ve beğendi. Uzun süre reytingleri 5 ve 6 üzerinde Total izlenme oranı ile götüren ve ciddi bir rakip olmadan Kefaret dizisi ile mücadele ederek götüren Arıza dizisi son haftalarda hızla düşen reytingler final kararı aldı. Elbette Arıza dizisinin final kararı almasındaki en önemli etken TRT ekranlarında başlayan Teşkilat isimli dizidir. Oldukça yüksek reyting oranları ile pazar gününe giriş yapan Teşkilat dizisi 13 ve 14 oranında Total reyting alınca tüm dizilerden izleyici çekmiş oldu. Haliyle Arıza dizisinin reytinglerde bu nedenle hızla erimeye başladı.

Ancak Teşkilat dizisi başladı diye diğer dizilerin gözden çıkarılması veya reytingler biraz düştü diye hemen final yapması çok mantıksız geliyor. Bu nedenle Arıza dizisine sahip çıkmak izleyicilerini bir arada tutmak ve bir kampanya oluşturarak Arıza dizisi bitmesin, Arıza dizisi devam etsin final olmasın ikinci sezonda da Show TV’de ya da başka bir kanalda devam etmesi için sizlerle işbirliği yapmak istiyoruz. Öncelikle Arıza dizisi bitmesin final yapmasın hakkındaki kampanyadan bahsetmek ve sizlere sunmak istiyoruz.

Ariza dizisi bitecek mi final mi yapacak

Arıza Dizisi Bitmesin Final Olmasın Kampanyası

Arıza dizisine sahip çıkmak ve dizinin devam etmesini sağlamak için ziyaretçilerimizle başlatacağımız ve sosyal medyada da devam edecek bir kampanyadır. Sırasıyla kampanyanın nasıl olduğunu izah edelim.
1- Öncelikle Arıza dizisi bitmesin, Arıza dizisi final yapmasın devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak dizimizin devam etmesini ve Show TV’yi olmazsa başka kanalda sürmesine istediğimiz samimi yorumları yazalım.
2- Yorum yazdığınız bu sayfayı daha sonra sosyal medyada Facebook Instagram ve Twitter gibi sosyal alanlarda paylaşarak Arıza dizisi bitmesin, final yapmasın şeklindeki etiketlerle herkese duyuralım. Paylaşımlarda bu sayfanın linkini kullanarak herkesin görmesini sağlayalım.
3- Daha sonra sizlerin sayfamıza yazdığı yorumları dizioyuncu.com olarak bizlerde Show TV dizi yapımcısı ile paylaşarak izleyicilerin diziye sahip çıktığını ve Arıza dizisinin bitmemesi final yapmaması gerektiğini belirtelim. Umarız bu kampanya amacına ulaşır ve Arıza dizisi yeni sezonda da yoluna devam eder.

Ariza dizisi final mi yapacak

Arıza Dizisi Yeni 2. Sezonda Devam Edecek mi?

Show TV’yi çok keskin kararlar almaya başladı. Neredeyse bütün dizilerini final yaptırmak için karar alan Show TV pazartesi günü Çukur dizisine Perşembe günü Alev Alev dizisi ve cumartesi günü Kuzey yıldızına cuma günü Ramo gibi dizileri final yapacağını duyurdu. Pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisi de bu final kararlarına uydu.

Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş’ın uyum içinde götürdükleri ve ciddi bir izlenme oranı alan her hafta yaklaşık 4-5 milyon civarında izleyicisi bulunan Arıza dizisi ikinci sezon devam etsin diye ciddi bir beklenti var. Çünkü dizinin izleyicileri oldukça fazla ve kesinlikle Arıza dizisinin yeni sezonda devam etmesini bekliyorlar.

Arıza Dizisi Başka Kanala Geçer mi Transfer Olur mu?

Elbette bu seçenekte mümkün. Bildiğiniz üzere Show TV bütün dizilerine final kararı alınca belli ki dizilerde değil kanalda bir sorun var. Bu da güçlü yapımların farklı kanallar ile anlaşabileceği gerçeğini ortaya çıkarıyor. Yapımcılığını Q3 Medyadan Saner Ayar’ın üstlendiği Arıza dizisi eğer Show TV’de devam etmeyecekse başka bir kanala transfer olabilir. Özellikle Kanal D ve Star TV gibi bazı kanalların birçok günü boş geçiyor ve dizi olmadan başka filmler yayınlanıyor. Bu nedenle Arıza dizisi yeni sezonda farklı bir kanala geçerek yoluna devam edebilir. Böyle bir gelişme olursa dizioyuncu.com olarak sizlere duyuracağız.

ariza dizisi bitsin mi final mi yapsin

Arıza Dizisinin Son Reytingleri Nasıl?

Geçtiğimiz aylarda 5 ve 6 oranında Total reyting alan Arıza dizisi Mart ve Nisan aylarında geldiğimizde pazar akşamları başlayan Teşkilat dizisinin de etkisiyle 3 ve 4 oranına gerilediğini görüyoruz. Bu da akıllara Arıza dizisinin reytingleri ortalamanın üzerinde iken Teşkilat dizisi ile düşmeye başladığını gösteriyor. Yani Arıza dizisi farklı bir gün yayınlanırsa sanki eski reytinglerini tekrar toplayabilir. Zaten Teşkilat dizisiyle Arıza dizisi birbirine yakın içerikli aksiyon dizileri.

TRT bu konuda çok iyi bir iş çıkarmış ve Teşkilat dizisi gerçekten de çok yüksek reytinglere ulaşmış durumda. TRT ile mücadele etmek yerine Arıza dizisinin farklı bir gün yayınlamak Arızanın reytinglerini tekrardan yükseltebilir. Zaten kampanyayı başlatırken Arıza dizisi bitmesin final yapmasın devam etsin şeklindeki düşüncemize bu konuda katkı sağladı. Kısacası Arıza dizisinin gün değiştirmesi ya da farklı bir kanalla yolla devam etmesi kaçınılmaz görünüyor. Umarız Show TV arıza dizisine engel olmaz ve yeni sezonda da dizi yüksek reytinglerde yoluna devam eder.

Ariza dizisi baska kanala gecer mi

Arıza Dizisinin Finali Hakkında Yorumlar

Elbette birçok izleyicilerimizden Arıza dizisi bitmesin final yapmasın şeklinde yorum ve görüşler alıyoruz. Arıza dizisinin devam etmesi için gerçekten yoğun bir ilgi var. Sizlerde Arıza dizisinin bitmemesi için başlatmış olduğumuz Arıza bitmesin final yapmasın devam etsin şeklindeki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak sayfamızı sosyal medyada paylaşınız. Biz elimizden geleni yapalım inşallah Arıza dizisi yeni sezonda yoluna devam eder.

Güncelleme 10 Nisan: Show TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisi almış olduğu final kararının ardından 30. bölümü ile 11 Nisan pazar günü final yaparak ekrana veda etti. Final kararının hemen ardından diziyi sevenler arıza dizisi bitmesin Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan 2. Sezonda da başka bir kanalda yoluna devam etsin Arıza final olmasın gibi yorum ve görüşleri belirtmeye devam ediyorlar.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Arizayi severek izliyoruz kesinlikle bitmesini izlemiyoruz bence biterse bu projeye cok yazik olacak

Etiketler