Arıza Dizisi Balaban Kimdir? Hangi dizilerde Oynadı (Rüzgar Aksoy)

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturmaktadır. Pazar günlerinin vazgeçilmez dizisi Arıza kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizi, oyuncu kadrosu ve senaryosu sayesinde büyük ilgi görmekte ve sosyal medyada büyük ses getirmektedir. Sevilen diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için Arıza dizisine yeni katılan oyuncumuz Rüzgar Aksoy’u ve dizide hayat vereceği Balaban karakterini yakından tanıtacağız.

Arıza Balaban Karakteri Kimdir?

Arıza dizisi Balaban KimdirDiziye yeni katılan Balaban bir trafik kazası sonucu ailesiyle bağlarını koparmış ve dayısının yanında büyümüştür. Ne kadar istemesede dayısının karanlık işlerle uğraşması sonucunda o da, karanlık işlere bulaşmıştır ve bu şekilde yolu Ali Rıza’yla kesişen Balaban, dizide ki tüm dengeleri değiştirecektir. Tavırlarıyla dikkat çeken Balaban, çok zeki ve teknolojiden iyi anlayan biridir.

Arıza Balaban Kimdir?

Pazar günlerinin sevilen dizisi Arıza’da Balaban karakterine başarılı oyuncumuz Rüzagar Aksoy hayat vermektedir. Izleyiciler tarafından Balaban karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Rüzgar Aksoy’u daha yakından tanıtacağız ve Rüzgar Aksoy kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Rüzgar Aksoy Kimdir?

Rüzgar Aksoy Arıza dizisinde Balaban rolünde40 yaşındaki oyuncumuz 5 Ocak 1981 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Rüzgar Aksoy, kamera karşısına ilk defa 2008 yılında yayınlanan Adanalı dizisiyle geçmiştir. 53 bölüm dizide Ferruh karakterine hayat veren oyuncumuz, dizi devam ederken, Serçe dizisinde de rol almıştır. 2012 yılında Afife Tiyatro Ödülleri’nde Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Yardımcı Erkek Oyuncusu seçilen Rüzgar Aksoy, bugüne kadar birçok dizi ve film de karşımıza çıkmıştır. Sporla yakından ilgilenen oyuncumuz En son 2020 yılında Ramo dizisinde hayat verdiği Halef karakteriyle izleyici karışısına geçmişti. Oyuncumuz bu sezon Arıza dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Rüzagar Aksoy Yer Aldığı Diziler

2008–2010 Adanalı – Ferruh
2008 Serçe – Devrim
2010–2011 Türkan – Haydar
2011 Karakol – Cengiz
2012 Annem Uyurken – Cem
2013 Galip Derviş – Tayfun
2013 Umutsuz Ev Kadınları – Mehmet
2014 Ah Neriman – Arif
2015–2017 Kara Sevda – Tarık Soydere
2016 Yunus Emre Aşkın Yolculuğu – Mimberci Hasan
2017 Yüz Yüze – Ender
2018 Koca Koca Yalanlar – Osman
2019 Bir Zamanlar Çukurova – Ercüment
2020 Ramo – Halef
2021 Arıza – Balaban

Rüzgar Aksoy Resmi İnstagram Hesabı

Arıza dizisinde Balaban karakterine hayat veren başarılı oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Rüzgar Aksoy, resmi instagram hesabından özel hayatına dair ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagramda 566 gönderisi ve 507 bin takipçisi olan oyuncumuz Rüzgar Aksoy’un resmi instagram hesabı: @ruzgaraksoy

Rüzgar Aksoy Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Arıza Balaban Karakteri KimdirBaşarılı oyuncumuz Rüzgar Aksoy henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun şuan bilinen bir sevgilisi de yoktur.

Rüzgar Aksoy Kıyafetleri

Karizmatik oyuncumuz bu sezon Arıza dizisiyle ekranlarda olacaktır. Başarısının yanı sıra karizmasıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuzun sevenleri Rüzgar Aksoy’un giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun Arıza dizisinde giydiği pantolon, ceket, kazak, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı gözlük, tesbih, saat, bileklik gibi tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere sevilen dizi Arıza’ya yeni katılan oyuncumuz Rüzgar Aksoy’u ve dizide hayat vereceği Balaban karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arıza Dizisi Balaban Kimdir? Hangi dizilerde Oynadı (Rüzgar Aksoy) hakkında bilgiler verdik. Arıza Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuzda tüm oyuncuları bulabilirsiniz.

Etiketler