Arıza Dizisi Ali Rızanın Babası Kimdir? (Cem Kurtoğlu)

Bu konumuzda sizlere Arıza dizisine Ali Rıza’nın babası olarak katılan oyuncumuzu yakından tanıtacağız. O3 Medya imzalı Arıza dizisi 13 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Arıza dizisinin başrolünde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Olgun Toker ve Ahmet Mümtaz Taylan yer almaktadır. Her pazar Show Tv ekranlarında karşımıza çıkan Arıza dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Arıza dizisinde yeni katılan oyuncu daha yakından tanıtacağız ve Arıza dizisi Ali Rıza’nın babası kimdir? Arıza dizisi Ali Rıza’nın babasına hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Arıza Dizisi Ali Rıza’nın babası Kimdir?

Senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı ve her pazar Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Arıza dizisine yeni katılan, Ali Rıza’nın babasının nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Tolga Sarıtaş’ın hayat verdiği Ali Rıza karakterinin babası olarak karşımıza çıkacak olan karakter önümüzde ki bölüm ekranlarda olacaktır. Bizler Ali Rıza’nın babasının nasıl bir karaktere sahip olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.Arıza Ali Rıza'nın Babası kimdir

Arıza Dizisi Ali Rıza’nın Babasına Kim Hayat Veriyor?

Oldukça Usta isimleri yer aldı Arıza dizisine yeni katılan ve Ali Rıza karakterinin babası olarak karşımıza çıkacak olan kişiye usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Arıza dizisine yeni katılan oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nu daha yakından tanıtacağız ve Cem Kurtoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cem Kurtoğlu Kimdir?

61 yaşındaki Usta oyuncumuz 31 Temmuz 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarından mezun olan oyuncumuz bir süre Ankara Devlet Tiyatrosu’nda daha sonra ise İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz 100’ün üzerinde projede seslendirme yapmıştır. Kamera karşısında ilk defa 1982 yılında Preveze Öncesi isimli proje ile geçen Cem Kurtoğlu, daha önce İntizar, Hekimoğlu, Yaprak Dökümü, Galip Derviş, Arka Sokaklar, Küçük Ağa, Kurşun gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Bugüne kadar onlarca dizi ve filmde boy gösteren usta oyuncumuz en son Gençliğim Eyvah dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktaydı, önümüzdeki günlerde Savaşçı dizisinde de yer alacak olan oyuncumuz Arıza dizisine Ali Rıza’nın babası olarak katılmıştır.

Cem Kurtoğlu Yer Aldığı Diziler

Arıza – 2021 Ali Rıza’nın babası
Savaşçı – 2021 – Mösyö
Gençliğim Eyvah – 2020
Kurşun – 2019 – Fahri Önal
Küçük Ağa – 2015
Kahireli Palas – 2013 – Muzaffer Kahireli
Yıllar Sonra  – 2011 – Kadir
Kurşun Bilal –  2011 – Faruk
Umut Yolcuları – 2010 – Kemal
Yaprak Dökümü – 2009 – Konuk Oyuncu
Yağmurdan Sonra – 2007 – Hulusi
Arka Sokaklar -2006 – Konuk Oyuncu
2004: Şubat Soğuğu – Yakup Kenanlı
2003: Hekimoğlu – Arslan
2002: Sırlar Dünyası
2000: Savunma
1986: Duvardaki Kan
1985: Bugünün Saraylısı
1991: Yol Palas Cinayeti – Mükerrem
1993: Son Söz Sevginin – Vedat
1992: Son Umut
1998: Marziye
1982: Preveze Öncesi

Cem Kurtoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce yüzlerce projede yer alan ve hala aktif olarak tiyatro ile ilgilenen Usta oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatı ile ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 437 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi bulunmaktadır. Cem Kurtoğlu’nun resmi instagram hesabı: @cemkurtogluu

Cem Kurtoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

61 yaşındaki usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmamakta ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Usta oyuncumuzun evli olduğu bilinmektedir fakat oyuncumuzun eşinin kim olduğu bilinmiyor. Cem Kurtoğlu’nun Can ve Mert adında da iki oğlu vardır.

Arıza Dizisi Ali Rıza’nın Babası – Cem Kurtoğlu Kıyafetleri

Önümüzde ki bölüm Arıza dizisiyle ekranlara göreceğimiz usta oyuncumuz bugüne kadar birçok başarılı projede karşımıza çıkmıştır. Oyuncumuzun giydiği kıyafetler de sevenleri tarafından merak konusu olmaya devam etmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nun özel hayatında ve Arıza dizisinde giydiği, ceket, pantolon, gömlek, mont, kaban, kazak, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Arıza dizisine yeni katılan oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nun ve Arıza dizisinde canlandıracağı Ali Rıza’nın babası karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arıza Ali Rıza’nın Babası kimdir konusunda yazdık. Arıza dizisi yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler