Arıza Burak Kimdir? (Olgun Toker) Bilgileri

Bu konumuzda Arıza Burak Kimdir? gerçek ismi nedir? kaç yaşındadır? nerelidir? hangi okullardan mezun olmuştur? boyu ve kilosu kaçtır? burcu nedir? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? sevgilisi var mı? resmi sosyal medya hesabı gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Arıza dizisi  Burak karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız. ariza dizisi olgun toker

Arıza Burak Kimdir?

13 Eylül akşamı Show Tv de yayınlanmaya başlayan Arıza dizisi bir çok kişi tarafından çok sevildi. Dizide yer alan pek çok karakter gibi Burak karakteri de merak konusu olan karakterlerden bir tanesi oldu. Arıza dizisinde Burak karakteri Fuat’ın oğlu ve aynı zamanda Halide’ye saplantılı bir aşıktır. Halide’nin babası ve Fuat eski dosttur. Fuat Halide’nin babasının yerine geçmek istediği  için Halide dışında tüm aile fertlerini öldürür. İlerleyen günlerde daha da heyecanla izlenmesi beklenen dizi her geçen bölüm daha da çok izleyici kitlesine hitap ediyor. Şimdi de sizlerle birlikte Arıza dizisinde Burak karakterine hayat veren oyuncu Olgun Toker’i hep birlikte tanıyalım.

ariza dizisi burak kimdir

Olgun Toker Kimdir?

Daha önce ekranda fazlaca gördüğüm ve her rolü ile başarı merdivenlerini tırmanan Olgun Toker kimdir? Olgun Toker 1986 Mersin doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2010 yılında   ilk kez Saklı Hayatlar filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın ve Küçük Esnaf sinema filmlerinde rol almıştır. Olgun Toker’in rol aldığı ilk dizisi Son dizisi olmuştur.

Olgun Toker Yer Aldığı Diziler

2010- Saklı Hayatlar- Can,
2011- Kurtuluş Son Durak-Hırsız,
2012-Hükümet Kadın,
2018- Yol Arkadaşım 2,
2015- Tatlı Küçük Yalancılar,
2016- Hayat Şarkısı,
2018- Dip,
2019- Bir Aile Hikayesi dizi filmlerinde rol aldı.

olgun toker ariza dizisi burak

Olgun Toker Sevgilisi Kim?

Olgun Toker’in  bir sevgili bulunmuyor. Sosyal medya hesabında bir resim fotoğraf bulunmadı kız arkadaşı ile. Eğer sevgilisi ile bir resim paylaşırsa konumuza ekleyeceğiz.

Olgun Toker Resmi Sosyal Medya Hesabı

Olgun Toker, resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Takipçileri için sık sık paylaşım yapan Olgun Toker’in yaklaşık 86 gönderisi ve 142 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Yeni projelere adını yazdırmaya devam eden Olgun Toker zaman zaman yer aldığı dizilerden de kısa alıntılar ile paylaşım yapmakta ve takipçi sayıları günden güne artış göstermektedir. Olgun Toker’in resmi instagram sayfası kullanıcı ismi : @olguntoker

Arıza Dizisi Burak Kimdir? sorusunun yanıtını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de Arıza dizisi Burak karakteri hakkında merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan şeyler olursa yanıtlayabiliriz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi ise aşağıda yer bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza göz attınız mı?

 

Yorum yaz

2 Yorum

 1. Olgun Toker,i birçok kez izledim,fakat Arıza dizisindeki rolüyle en üst seviyeye çıkmış,çok başarılı bir oyuncu …eminim çok daha güzel başrollerde görücez onu.

 2. bilgiler eksik
  Filmografisi şu şekilde;

  Televizyon

  2012 Son (dizi) Taner Yardımcı Karakter
  2012-2014 Karadayı (dizi) Melih Şadoğlu Yardımcı Karakter
  2014 Benim Adım Gültepe Reşat Yardımcı Karakter
  2015 Şeref Meselesi Seyhan Demir Yardımcı Karakter
  2015 Tatlı Küçük Yalancılar Güven Yardımcı Karakter
  2016-2017 Hayat Şarkısı Mahir Duru Yardımcı Karakter
  2017 Çember (dizi) Cumali Apaydin Yardımcı Karakter
  2017 Hayat Sırları Kemal Kuzgun Yardımcı Karakter
  2018 Dip İsmail Yardımcı Karakter
  2019 Bir Aile Hikayesi Mahur Güneş Başrol Oyuncusu
  2020 Arıza Burak Ersoylu Başrol Oyuncusu
  Sinema
  Yıl Adı Rol Not
  2010 Saklı Hayatlar Can
  2012 Kurtuluş Son Durak Hırsız
  2012 Bir Ses Böler Geceyi Zülfü
  2013 Hükümet Kadın Adnan
  2013 Düğün Dernek Otel güvenliği Konuk oyuncu
  2014 Hükümet Kadın 2 Adnan
  2016 Küçük Esnaf Oktay
  2017 Benim Babam Bir Melek Ümit
  2018 Yol Arkadaşım 2 Selim

  doğru bilgileri wikipedia da var.

Etiketler