Arda’nın Ramazan Mutfağı İftar Yemekleri Tarifleri 2023

Tv
22.03.2023
54

Arda’nın Ramazan Mutfağı İftar Sahur Yemekleri Tarifleri 2023. Her yıl olduğu bu ramazan ayında da Arda Türkmen ekranlarda olacak. Arda’nın Ramazan Mutfağı programında iftar menüleri hazırlayacak. Bizler de bu konumuzda sizlerle Arda’nın mutfağının iftar tariflerini paylaşacağız.

Arda’nın Ramazan Mutfağı İftar Menüleri

Arda Türkmen birbirinden lezzetli tariflerin yer alacağı programı Ramazan ayı boyunca her gün KanalD ekranlarından sunacak. KanalD Arda’nın Ramazan mutfağında ev bütçesi ile hazırlanacak iftar tarifleri yemekleri yer alacak. Arda’nın Ramazan mutfağı programında gördüğünüz iftar menülerine bizler de konumuzda yazacağız. Ramazan ayı boyunca birbirinden güzel farklı tarifler Arda’nın Ramazan mutfağı programında olacak. ardanin ramazan mutfagi tarifleri

Arda’nın Ramazan Mutfağı Tarifleri

KanalD ekranlarında Ramazan ayı boyunca yayınlanacak olan Arda’nın Ramazan Mutfağı programı hafta içi her gün 12.30’da yayınlanırken hafta sonu 13:00’da ekranda olacaktır. Arda’nın Ramazan Mutfağı programında yaptığı iftar yemeklerini ve sahur yemeklerine ait tüyoları bu konumuzla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Arda Türkmen Kimdir?

1975 İstanbul doğumlu olan Arda Türkmen İstanbul Bilgi üniversitesi işletme bölümü ve gösteri, sahne sanatları bölümünden çift ana dal yaparak mezun oldu. Kariyerinde birçok başarılara imza atan Arda Türkmen’in mekan sahibi olduğu da bilinmektedir. Ayrıca arkadaşları ile kurduğu VeloTürk ile sosyal sorumluluk projeleri geliştirir ve Türkiye genelinde birçok çocuğa bisiklet dağıtımı yapmaktadır.

Başarılı bir iş insanı ve en önemlisi bir şef olan Arda Türkmen’in böyle başarıları imza atması Türk insanı gururlandırıyor. Arda Türkmen’in sunacağı Arda’nın Ramazan mutfağı programını izliyor musunuz? Arda’nın Ramazan mutfağı programında izlediğiniz ve tarifini merak ettiğiniz bir yemek var mı? Yorumlarınızı düşüncelerinizi aşağıya yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..