Arda’nın Mutfağı Konukları ve Arda Türkmen Kıyafetleri

13.04.2021
964

Ramazan ayına özel olarak yayınlanacak olan programlardan bir tanesi de Arda’nın Ramazan Mutfağı programı oldu. Kanal D’de her gün saat 16.00 de yayınlanacak olan program ramazanın ilk günü itibarıyla ekranlarda seyirci karşısına çıkacaktır. Arda Türkmen’in sunuculuğunda seyircinin beğenisine sunulacak olan Arda’nın Ramazan Mutfağı programı konukları, sunucusu ve Arda Türkmen’in kullanmış olduğu kıyafetleri ile oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda sizlere Arda’nın Ramazan Mutfağı programını detaylı bir şekilde anlatacağız.Arda'nın Ramazan Mutfağı Programı_1

Arda’nın Ramazan Mutfağı Programı

Arda Türkmen uzun zamandır Kanal D’de yemek programı yapmaktaydı. Arda ile Omuz Omuza ismi ile yayınlanmakta olan program, Ramazan ayına özel olarak Arda’nın Ramazan Mutfağı ismi ile Kanal D’de olan yayın hayatına devam edecektir. Ramazan ayı boyunca her gün 16.00 da Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkacak ve iftar menüleri ile ilgili izleyicilere tüyolar verecektir.  Arda Türkmen’in sunacağı program 13 Nisan tarihi itibarıyla seyircinin beğenisine sunulacaktır. Programda birbirinden lezzetli yemekler ve tatlılar yapılarak seyircilere bu yemeklerin tarifi verilecektir.

Arda Türkmen Kimdir?

Arda Turkmen Kimdir_1Arda Türkmen, 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir Fransız Lisesi’nde eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İngilizce İşletme bölümünü tamamlamıştır. 2008 yılında ilk restoranını açmıştır. İlk restoranını açmasının ardından 2010 yılında CNN Türk’te yemek programı yapmaya başlamıştır. Bir dönem ise Sabah gazetesinde kendi tariflerinin bulunduğu bir kısımda yazmaya başlamıştır. Sabah gazetesi gibi pek çok gazetede yemek tarifleri yer almıştır. Şu anda kendisine ait 3 tane restoranı bulunmaktadır. Ayrıca pek çok sosyal sorumluluk projesinde de boy göstermektedir.

Arda’nın Ramazan Mutfağı Konukları

Arda'nın Ramazan Mutfağı Konukları_1Ramazan ayı boyunca Kanal D ekranlarında seyircilerin karşısına çıkacak olan Arda’nın Ramazan mutfağı programında Arda Türkmen birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli pek çok konuğa da yer verecektir. Arda’nın Ramazan Mutfağı programı Kanal D’de olan yayın hayatına başladığı zaman, Arda Türkmen’in programına davet etmiş olduğu konukları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Arda Türkmen Kıyafetleri

Arda Türkmen yer almış olduğu programlardaki kullanmış olduğu kıyafetler ile oldukça merak uyandırıyor. Arda Türkmen’in sunuculuğunda Ramazan ayı boyunca yayınlanacak olan Arda’nın Ramazan Mutfağı programı yayın hayatına başladığı zaman Arda Türkmen’in programda giymiş olduğu kıyafetlerden gömlek, pantolon, tişört gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunmaya çalışacağız.

Sizlere bu konumuzda Arda Türkmen’den ve Arda Türkmen’in Ramazan ayı boyunca yöneteceği Arda’nın Ramazan Mutfağı programından bahsetmek istedik. Sizlerin de Kanal D’de yayınlanacak olan Arda’nın Ramazan Mutfağı programı hakkındaki görüş, düşünce, yorum, soru ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanız büyük bir merakla bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..