Annenin Sırrıdır Çocuk Reyting Sonuçları izlenme oranları

27.03.2022
1.213
Annenin Sırrıdır Çocuk Reyting Sonuçları izlenme oranları

Bu içeriğimizde Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin reyting sonuçlarını ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını NTC Medya ve Medyapım’ın üstlendiği Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar oturmaktadır. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin reyting sonuçları ve izlenme oranları da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve bu içeriğimizde Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin reyting sonuçlarını ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşacağız.annenin sirridir cocuk dizisi resimleri

7 Nisan’da yayına giren Annenin Sırrıdır Çoçuk
Totalde 2.14 reytingle 18.
Ab’de 1.82 reytingle 17.
Abc’de 2.72 reytingle 13. oldu ve tüm gruplarda düşük reytinglerle başladı. İlk bölüm olsa bile beklentinin cok altında.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ilk bölümünden itibaren ne kadar izlendiği, reyting sonuçlarını merak edebilirsiniz. Dizinin AB TOTAL reyting sıralaması bilgilerini konumuzda paylaşmaya çalışacağız.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Reyting Sonuçları

Senaryosunu Makbule Kosif’in kaleme aldığı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin başrolünde Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker ve Selin Yeninci yer almaktadır. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlenen Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin aldığı reytinglerde merak edildi. Ancak, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 6 Nisan 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır ve bundan dolayı dizinin reyting sonuçları bilinmemektedir. Bizler, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi başladığı zaman reyting sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.Tv8 Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi Reyting Sonuçları

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi İzlenme Oranları

TV 8 ekranlarında izleyici karşına çıkmaya hazırlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 6 Nisan 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. İzleyiciler tarafından NTC Medya ve Medyapım imzalı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin izlenme oranları da merak edildi ve araştırıldı. Bizler, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin izleneceğini ve zirvede yer alacağını tahmin ediyoruz. Ancak yinede Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin izlenme oranlarını sayfamızdan paylaşacağız.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi İzlendi Mi?

6 Nisan 2022 tarihinden itibaren her Çarşamba saat 20.00’da TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi özellikle başrol oyuncuları sayesinde büyük ilgi görmüştür. Dram türündeki Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi sosyal medyada da en çok konuşulan diziler arasına girmeyi başarmıştır. Bizler, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi başladığı zaman dizinin izlenip izlendiğini sizlerle paylaşacağız. Ancak, oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin izleneceğini tahmin ediyoruz.

Bu içeriğimizde Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin reyting sonuçlarını ve izlenme oranlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Tv8 Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi oyuncuları kimler burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?