Annenin Sırrıdır Çocuk Komiser Yalçın (Mert Altınışık)

TV8’in yeni dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.  ‘Annenin Sırrıdır Çocuk’a sürpriz bir konuk dahil oldu 20 Nisan çarşamba akşamı. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine yeni gelen Komiser Yalçın kimdir? Annenin Sırrıdır Çocuk Komiser Yalçın’ın gerçek adı bilgiler daha önceki dizilerini buradan yazalım hemen.

Annenin Sırrıdır Çocuk Komiser Yalçın kimdir?

Çarşamba akşamları Tv8 de ekrana gelen Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine Mert Altınışık dahil oldu. Yapımcılığını NTC Medya ve Fatih Aksoy’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar’ın oturduğu; başrollerini İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk ve Olgun Toker’in paylaştığı diziye komser Yalçın karakteriyle Mert Altınışık konuk oldu.

Daha önce Beni Affet, Yasak Elma ve Arıza gibi dizilerde oynayan Mert Altınışık 3. bölümden itibaren Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Komiser Yalçın karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Oyuncunun kaç bölüm yer alacağı ise henüz belli değil. Sizce Mert Altınışık diziye renk katar mı? Reytinglerde canlanma olur mu?

Annenin Sırrıdır Çocuk Komiser Yalçın kimdir (Mert Altınışık)
Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölümüyle her çarşamba 20.00’de TV8’de de ekrana gelecek. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine yeni katılan polis karakteri Komiser Yalçın kimdir (Mert Altınışık) hakkında kısa bilgiler verelim: Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yeni oyuncular kimler.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.