Annenin Sırrıdır Çocuk Arda Kimdir? Gün Akıncı

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alan Arda karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını NTC Medya ve Medyapım’ın üstlendiği Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin senaryosunu Makbule Kosif kaleme almaktadır. NTC Medya ve Medyapım imzalı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alan Arda karakterini yakından tanıtacağız ve Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alan Arda karakterini yakından tanıtacağız ve Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi Arda karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Arda Karakteri Kimdir?

TV 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alan Arda karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alan Arda karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Annenin Sırrıdır Çocuk Arda Kimdir

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Arda Kimdir?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alan Arda karakterine oyuncumuz Gün Akıncı hayat verecektir. Biz de sizler için yakışıklı oyuncumuz Gün Akıncı’yı yakından tanıtacağız ve Gün Akıncı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gün Akıncı Kimdir?

33 yaşındaki oyuncumuz Gün Akıncı, 21 Eylül 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gün Akıncı, 15 yaşından beri basketbol oynamaktadır. 18 yaşındayken Efe’in pilot takımı Pertevniyal’in A takımı kadrosuna kadar yükselmiş ancak sakatlanduğı için bırakmak zorunda kalan Gün Akıncı, Anadolu Efes ve ITO’da antrenörlük yapmıştır. Bir dönem profesyonel olarak modellik yapan Gün Akıncı daha sonra oyuncu olmaya karar vermiş ve çeşitli eğitimler almıştır.

Gün Akıncı Yer Aldığı Diziler

Annenin Sırrıdır Çocuk (Arda, 2022)
Yasak Elma (Cem, 2019-2020)
Kırlangıç Fırtınası (Yusuf, 2017)

Gün Akıncı Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Gün Akıncı sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayat ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 154 gönderisi ve 14 binden fazla takipçisi vardır. Gün Akıncı’nın resmi İnstagram hesabı: @akincigun

Gün Akıncı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Gün Akıncı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Gün Akıncı henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Gün Akıncı’nın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı yakışıklı oyuncumuz Gün Akıncı’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi Arda – Gün Akıncı Kıyafetleri

Bir dönem profesyonel olarak modellik yapan yakışıklı oyuncumuz Gün Akıncı tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri tarafından Gün Akıncı’nın giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yayın hayatına başlayadığı zaman dizide Arda karakterini canlandıracak olan yakışıklı oyuncumuz Gün Akıncı’nın, dizide giydiği tüm kıyafetlerini marka- fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde yer alan Arda karakterini ve Arda karakterini canlandıran oyuncumuz Gün Akıncı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.