Annemizi Saklarken Dizisinde Çalan Şarkılar (Jenerik Fon)

08.12.2021
747

Bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinde çalan şarkılar ve müzikleri sizlerle paylaşacağız. OJO Pictures imzalı Annemizi Saklarken dizisinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturmaktadır. Senaryosunu Yıldız Tunç’un kaleme aldığı Annemizi Saklarken dizisi 8 Aralık çarşamba akşamı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Başrollerini Hande Doğandemir ve Kutsi’nin paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizide çalan şarkılar ve müzikler de merak edilmiştir. Bizde bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisinde Çalan Şarkılar

Annemizi Saklarken Dizisinde Çalan ŞarkılarYapımcılığını OJO Pictures yapım şirketinin üstlendiği Annemizi Saklarken dizisinin 8 Aralık 2021 tarihinden itibaren her çarşamba Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Bahadır Ince’nin oturduğu Annemizi Saklarken dizisinin çekimleri İstanbul da devam etmektedir. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizide çalan şarkılar da merak edilmiştir ve araştırılmıştır. Ancak Annemizi Saklarken dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için dizide hangi şarkıların çalacağı bilinmemektedir. Bizler Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide çalan şarkıları sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisinde Çalan Müzikler

Başrollerini Hande Doğandemir, Hatice Aslan ve Kutsi’nin paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturmaktadır. 2021- 2022 sezon için Star TV’de başlayan yeni dizilerden biri olan Annemizi Saklarken dizisinin 8 Aralık çarşamba akşamı yayın hayatına başlayacaktır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Annemizi Saklarken dizisinin tanıtım fragmanı kısa süre içerisinde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenmiştir. Senaryosunu Yıldız Tunç’un kaleme aldığı Annemizi Saklarken dizisinde çalan müzikler de merak edilmektedir fakat Annemizi Saklarken dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için dizide hangi müziklerin çalacağı bilinmemektedir.

Annemizi Saklarken Dizisi Jenerik Fon Müziği

Oyuncu kadrosunda Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Annemizi Saklarken dizisinin tanıtım fragmanı büyük ilgi görmüştür. 8 Aralık 2021 tarihinden itibaren her çarşamba Star TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan Annemizi Saklarken dizisinin jenerik fon müziği de merak edilmektedir. Ancak Annemizi Saklarken dizisi henüz yayınlanmadığı için dizinin jenerik fon müziği belli değildir. Bizler Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin jenerik fon müziğini sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Annemizi Saklarken oyuncuları kimler burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.