Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

12.11.2021
1.157

Bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Ojo Pictures’in üstlendiği Annemizi Saklarken dizisinin yönetmen koltuğunda Barış Yön oturmaktadır. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Annemizi Saklarken dizisinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme almaktadır. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edilmiştir. Bizde sizler için Annemizi Saklarken dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri marka ve fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Annemizi saklarken dizisi Derya’nın giydiği kazak Yargıcı marka.Annemizi saklarken dizisi Deryanın giydiği kazak

12 Ocak Annemizi saklarken dizisinde Handanın giydiği elbisesi nenuphar marka.annemizi saklarken dizisinde handanın elbisesi

Annemizi Saklarken son bölümde Handan’ın giydiği kaban Oxxo marka.Annemizi Saklarken Handanın giydiği kaban

Annemizi Saklarken dizisi son yeni bölümde Handan’ın giydiği elbise emelismailoglu tasarımı.Annemizi Saklarken yeni bölümde Handan'ın giydiği elbise

Annemizi Saklarken Handan’ın giydiği kırmızı elbise Maison Ju marka.Annemizi Saklarken Handan'ın giydiği kırmızı elbise

Annemizi Saklarken dizisi Deryanın giydiği sweatshirt thecapmes marka.Annemizi Saklarken dizisi Deryanın giydiği sweatshirt

Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncu Kıyafetleri2021-2022 sezonu için Star TV’de başlayan yeni dizilerden biri olan Annemizi Saklarken dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Başrollerini Hande Doğandemir ve Kutsi’nin paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin fragmanı izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Annemizi Saklarken dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edilmiştir. Bizde sizler için Annemizi Saklarken dizisinin oyuncularının giydiği etek, elbise, pantolon, ceket, mont, hırka, kazak, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Handan (Hande Doğandemir) Kıyafetleri

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Annemizi Saklarken dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Hande Doğandemir dizi de Handan karakterini canlandırmaktadır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Hande Doğandemir tarzıyla büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalarken oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin başrolünde yer alan Hande Doğandemir’in giydiği tüm kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.Annemizi Saklarken Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri

Annemizi Saklarken Dündar (Kutsi) Kıyafetleri

Annemizi Saklarken dizinin başrolünde yer alan Dündar karakterine oyuncumuz Kutsi hayat vermektedir. Müzik çalışmalarına da devam eden Kutsi bugüne kadar oldukça başarılı projelerde boy göstermiştir. Bu sezon Star TV ekranlarında karşınıza çıkacak olan oyuncumuz tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde sizler için Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin başrolünde yer alan Dündar karakterini canlandıran oyuncumuz Kutsi’nin giydiği tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Derya (Ece Yaşar) Kıyafetleri

27 yaşındaki güzel oyuncumuz Ece Yaşar bu sezon Annemizi Saklarken dizisi ile ekranlarda olacaktır. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Ece Yaşar Annemizi Saklarken dizisinde Derya karakterini canlandıracak. Ece Yaşar, yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak etmektedir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Ece Yaşar’ın Annemizi Saklarken dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Ela (Derya Pınar Ak) Kıyafetleri

Annemizi Saklarken dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ela karakterini genç oyuncumuz Derya Pınar Ak canlandıracaktır. Henüz 18 yaşında olan oyuncumuz Derya Pınar Ak yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de büyük ilgi görmektedir. Güzel oyuncumuz Derya Pınar Ak kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizde sizler için, Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide Ela karakterini canlandıran oyuncumuz Derya Pınar Ak’ın giydiği tüm kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Nihal dedi ki:

  Ela’nın üzerindeki montun markası ne?

 2. Nihal bilgin dedi ki:

  Zerinin hastane çıkışı giydiği ev kiyafeti eşofman nerden

 3. Nihal bilgin dedi ki:

  Annemi saklarken dizi oyuncusu yeşim hanımın dizi kıyafetleri nerden

 4. Anonim dedi ki:

  1 bölum handanın giydiği kırmızı kazayağı ceket ne marka

 5. Gülten dedi ki:

  5. Bölümde handenin giydiği mavi soyak kazayağı ceket hangi marka

 6. Berna dedi ki:

  Hande doğandemir in takıları nerden acaba

 7. Anonim dedi ki:

  Zerrin in giydiği gecelik sabahlık takımı hangi marka