Annemizi Saklarken Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Neresi

06.11.2021
666

Bu haberimizde sizler için Annemizi Saklarken Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Neresi hangi il ileç köy sorularına yanıt vereceğiz. Anneminizi Saklarken dizisinin nerede çekildiğini ve çekim mekanlarını açıklayacağız. Yapımcılığını Ojo Pictures’in üstlendiği Annemizi Saklarken dizisinin yönetmen koltuğunda Barış Yön oturmaktadır. 2021-2022 sezonu için Star TV’de başlayan yeni dizilerden biri olan Annemizi Saklarken dizisinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme almaktadır. Başrollerini Kutsi ve Hande Doğandemir’in paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizde sizler için Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Annemizi Saklarken dizisinin nerede çekildiğini ve dizinin çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisi Nerede Çekiliyor?

Annemizi Saklarken dizisi çekimleri nerede mekanlar neresiOjo Pictures imzalı Annemizi Saklarken dizisi önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan dizinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Başrollerini Kutsi ve Hande Doğandemir’in paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve dizinin çekimleri İstanbul’da devam edecektir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezde olması gibi Birçok sebepten dolayı dizinin çekimleri burada gerçekleşmektedir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Annemizi Saklarken dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır.

Annemizi Saklarken Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Annemizi Saklarken dizisi nerede çekiliyorYönetmen koltuğunda Barış Yön’ün oturduğu Annemizi Saklarken dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi birçok sebepten dolayı Annemizi Saklarken dizisinin çekimleri de burada gerçekleşmektedir. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Annemizi Saklarken dizisinde İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağının kullanılacağı bilinirken dizide anlatılan ana hikayenin nerede geçeceği henüz belli değildir. Bizler Annemizi Saklarken dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide anlatılan ama hikayenin İstanbul’un hangi semtinde geçtiğini sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisi Çekim Mekanları

Annemizi Saklarken dizisi hangi il ilçe mahallede çekiliyorEtkileyici hikayesi ve usta oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Annemizi Saklarken dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin çekim mekanları da merak edilmiştir. Diğer birçok dizide olduğu gibi Annemizi Saklarken dizisinin çekimleri de İstanbul’da yapılmaktadır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul’un merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi birçok sebepten dolayı dizinin çekimleri burada gerçekleşmektedir. Hepimizin bildiği gibi İstanbul Türkiye’nin en büyük şehridir ve dizinin çekimlerinde İstanbul’un birçok semti kullanılacaktır.

Annemizi Saklarken Dizisi Çekim Yerleri

Oyuncu kadrosunda Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin ve Güngör Bayrak gibi başarılı isimlerin yer aldığı Annemizi Saklarken dizisinin birinci bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde izleyici karşısına çıkmıştır. Fragmanı büyük ilgi gören dizinin çekimleri İstanbul’da başlamış ve İstanbul’da devam etmektedir. Dizide İstanbul’un birçok farklı semtinin kullanılacağı bilinmektedir ancak dizide anlatılan ana hikayenin nerede geçeceği henüz belli olmamıştır.

Sizler için Annemizi Saklarken dizisinin nerede çekildiğini açıkladık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Annemizi Saklarken Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Neresi il ilçe köy bilgilerini yazdık. Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Annemizi Saklarken dizisi tanıtım fragmanı

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?