Annemizi Saklarken Dizisi Bora (Erdem Kaynarca)

22.10.2021
533

Ojo Pictures imzalı Annemizi Saklarken dizisinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturmaktadır. Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Annemizi Saklarken dizisi yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Annemizi Saklarken dizisine yeni katılan Bora karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Bora karakterini yakından tanıtacağız ve Annemizi Saklarken dizisi Bora karakteri kimdir? Annemizi Saklarken dizisi Bora, karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisi Bora Karakteri Kimdir?

Annemizi Saklarken Dizisi Bora (Erdem Kaynarca)Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan Bora karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Bora karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisi Bora Kimdir?

Annemizi Saklarken dizisinde Bora karakterine yakışıklı oyuncumuz Erdem Kaynarca hayat verecektir. İzleyiciler tarafından, Bora karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Erdem Kaynarca da merak edilmiştir. Bizde sizler için Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Erdem Kaynarca’yı yakından tanıtacağız ve Erdem Kaynarca kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Erdem Kaynarca Kimdir?

29 yaşında ki oyuncumuz Erdem Kaynarca, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun olan Erdem Kaynarca daha sonra, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Erdem Kaynarca kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Emanet isimli televiyon filmiyle geçmiştir. Daha önce Gençliğim Eyvah, Gönül, Bembeyaz, Suç Belgesi, Kalp Atışı, Bir Deli Rüzgâr, Yasak Elma, Alef, Seyyar gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Batu karakterine hayat verdiği Ada Masalı dizisiyle geçmiştir.Annemizi Saklarken Dizisi Bora (Erdem Kaynarca)

Erdem Kaynarca Yer Aldığı Diziler

Annemizi Saklarken (Bora, 2021)
Ada Masalı (Batu, 2021)
Seyyar (Suat, 2021)
Şeref Bey (Oktay, 2021)
Gençliğim Eyvah (Çavi Bozoğlu, 2020)
Alef (Celal, 2020)
Yasak Elma (Dündar Çelik, 2018- 2019)
Bir Deli Rüzgâr (Tunahan, 2018)
Kalp Atışı (Mehmet, 2017)

Erdem Kaynarca Resmi İnstagram Hesabı

Annemizi Saklarken dizisinde Bora karakterine hayat vermeye hazırlanan yakışıklı oyuncumuz Erdem Kaynarca sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 133 gönderisi ve 233 bin takipçisi vardır. Oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın resmi instagram hesabı: @erdemkaynarca

Erdem Kaynarca Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 29 yaşında ki oyuncumuz Erdem Kaynarca henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Annemizi Saklarken Bora – Erdem Kaynarca Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken Erdem Kaynarca tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. 182 cm boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Erdem Kaynarca’nın özel hayatında ve Annemizi Saklarken dizisinde giydiği kazak, tişört, gömlek, ceket, mont, kaban, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Annemizi Saklarken dizisine yeni katılan Bora karakterini ve Bora karakterine hayat veren oyuncumuz Erdem Kaynarca’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Annemizi Saklarken Dizisi Bora kimdir gerçek adı soyadı hakkında bilgier verdik. Annemizi Saklarken dizisi oyuncu kadrosu burada..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.