Annemizi Saklarken Burcu Kimdir? Merve Sevin

05.12.2021
738

Bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Burcu karakterini yakından tanıtacağız. OJO Pictures imzalı Annemizi Saklarken dizisinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturmaktadır. Senaryosunu ise Yıldız Tunç’un kaleme aldığı Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Burcu karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Burcu karakterini yakından tanıtacağız ve Annemizi Saklarken dizisi Burcu karakteri kimdir? Annemizi Saklarken dizisi Burcu karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Karakteri Kimdir?

Merve Sevin Annemizi Saklarken dizisinde Burcu8 Aralık 2021 tarihinde Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Burcu karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Burcu karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Kimdir?

Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Burcu karakterini güzel oyuncumuz Merve Sevin canlandıracaktır. Izleyiciler tarafından Burcu karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için Burcu karakterini canlandıran oyuncumuzun Merve Sevin’i yakından tanıtacağız ve Merve Sevin kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Annemizi Saklarken dizisinde Burcu kimdir

Merve Sevin Kimdir?

34 yaşındaki oyuncumuz Merve Sevin 24 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan Merve Sevin çeşitli reklam filmlerinde yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. Oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk projesi ise 2004 yılında yayınlanan Omuz Omuza isimli dizisidir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Merve Sevin özellikle Yalancı Yarim dizisindeki performansyla tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısına en son 2021 yılında Elit karakterine hayat verdiği Bu Benim Masalım dizisi ile geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Annemizi Saklarken dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Merve Sevin Yer Aldığı Diziler

Annemizi Saklarken (2021)
Bu Benim Masalım (2021)
Hayat Mucizelere Gebe (2015)
Canımın İçi (2012)
Yalancı Bahar (2011)
İzmir Çetesi (2011)
İhanet (2010)
Doktorlar (2008-2009)
Hayat Güzeldir (2008)
Dağlar Delisi (2007)
Yalancı Yarim 2006
Hayat Bilgisi (2004-2005)
Omuz Omuza (2004)

Merve Sevin Resmi Instagram Hesabı

Annemizi Saklarken dizisinde Burcu karakterini canlandıracak olan güzel oyuncumuz Merve Sevin sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 254 gönderisi ve 237 bin takipçisi vardır. Merve Sevin’in resmi ınstagram hesabı: @mervesevin

Merve Sevin Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Merve Sevin’in hayatında biri ne olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Merve Sevin 2017 yılında spor eğitmeni Çalkan Algün ile dünya evine girmiştir. Ancak çiftin evliliği kısa sürmüş ve 2018 yılında boşanarak yolların ayırmışlardır. Güzel oyuncumuz Merve Sevin şimdilerde ise kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Anıl Çelik ile birliktedir.

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu- Merve Sevin Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Merve Sevin tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizler de oyuncumuz Merve Sevin’in özel hayatında ve Annemizi Saklarken dizisinde giydiği etek, elbise, tişört, kazak, gömlek, hırka, mont, ceket, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda Annemizi Saklarken dizisinde yer alan Burcu karakterini ve Burcu karakterine hayat veren oyuncumuz Merve Sevin’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Annemizi Saklarken dizisinde Burcu kimdir sorusuna yanıt verdik. Annemizi Saklarken dizisi oyuncu kıyafetleri burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.