Anne Olmak Programı İletişim Sunucusu (Nasibe Erdoğmuş)

Anne Olmak Programı İletişim Sunucusu (Nasibe Erdoğmuş) Beyaz TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni program Anne Olmak’ı sunacak olan sunucu Nasibe Erdoğmuş kimdir? Nasibe Erdoğmuş bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aynı zamanda Anne Olmak programına iletişim numaraları yoluyla katılarak sorularını sormak isterseniz de sizlerle iletişim numaralarını paylaşacağız.

Beyaz TV kanalında 20 Haziran cumartesi saat 12:00 dan itibaren yayınlanmaya başlayacak olan Anne Olmak programında anneliğe engel hastalıklar, riskli gebelikler ve tedavileri konuşulacak. Anne Olmak programı haftasonu yayın akışında yer alacak. Anne Olmak programı seyirciler tarafından çok beğenilecektir. Hamile olmak isteyenler, hamile olanların bu konuda tedavi görenlerin merak ettiklerini rahatlıkla sorular sorabileceği bir program artık ekranda.

Anne Olmak Sunucusu Nasibe Erdoğmuş Kimdir?

Uzman konuklara sorularını soracaksınız ve sizlere en doğru yanıtları vererek bilgilendirecekler. Ünlü sunucu Nasibe Erdoğmuş’ta programa sunuculuk yaparak uzman konuklarla sizleri buluşturuyor. Nasibe Erdoğmuş kimdir? Bilgilerini paylaşalım.

Nasibe Erdoğmuş 9 Temmuz doğumludur. Notre Dame de Sion lisesinde eğitim aldıktan sonra İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim aldı. Nasibe Erdoğmuş ilgisi olduğu için televizyon ve radyoya dair eğitim çalışmalarına katıldı. Can Gürzap yönetiminde yapılan Dialog Sunucu ve Spikerlik kurslarına katıldı eğitimler aldı. 19 yaşındayken bu mesleğe adım attı.

İstanbul Üniversitesinde eğitim alırken Karadeniz Tv’de sunuculuğa başladı. Nasibe Erdoğmuş Karadeniz TV’nin ardından ETV , Flash Tv ve Cine 5 kanallarında sunuculuk yaptı. 5 yıldır kendi hazırlayıp sunduğu sağlık programlarıyla tanındı. TV 8’de yayınlanan İyilik Sağlık programının sunucusudur. Nasibe Erdoğmuş başarılı bir sunucu. Sadece sunuculuk değil aynı zamanda programlarının yapımcılığını da üstleniyor. Bu yüzden de onun adını sıkça duyacağız. Nasibe Erdoğmuş instagram hesabı https://www.instagram.com/nasibeekmekcioglu/?hl=tr

Anne Olmak Programı İletişim Başvuru

Beyaz TV ekranlarında haftasonu yayınlanacak olan Anne Olmak programı 20 Haziran itibaren yayınlanmaya başlayacak. Programa  nasıl katılırım? Telefonla nasıl soru sorarım bilgileri geldikçe konumuza ekleyeceğiz. Anne Olmak Programına whatsap iletişim numaraları ve canlı yayına bağlanma numaraları ile sorular sorabilirsiniz.

Anne Olmak Programı başvuru numaraları iletişim whatsap numaraları bilgileri; (Eklenecektir.) Nasibe Erdoğmuş ile Anne Olmak programı 20 Haziran Cumartesi günü saat 12.00’de Beyaz TV’de yayınlamaya başlayacak. Anne Olmak programını siz nasıl buldunuz? Anne Olmak programı yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler