Ankara Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu

25.02.2021
39

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanmış olan Ankara dizisi çok kısa bir süre sonra TRT 1 ekranlarında sevenleri ile buluşacaktır. Dizi şimdiden oyuncuları ile merak edilmeye başlandığı için biz de sizlerle bu konumuzda Ankara dizisinde yer alacak oyuncuları detaylı bir şekilde paylaşacağız. Gelin Ankara dizisinde yer alan oyunculara hep beraber daha yakından tanıyalım.Ankara Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu

Ankara Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Başrol oyunculuğunu Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman gibi isimlerin paylaşmış olduğu Ankara dizisinin yönetmenliğini ise Hakan Kırvavaç üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındıran Ankara dizisinin oyuncuları hakkında detaylı bilgiyi sizler adına haberimizin devamında vereceğiz. İşte Ankara dizisinde yer alan oyuncularımız..Ankara Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

-Deniz Baysal
-Çağlar Ertuğrul (Serdar)
-Mesut Akusta
-Ezgi Eyüboğlu
-Ezgi Şenler
-Tuncer Salman
-Eneshan Nalbant
-Atılay Uluışık

Deniz Baysal

Ankara Dizisi Deniz BaysalAnkara dizisinin kadın başrol oyunculuğunu üstlenecek olan Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lise eğitiminin ardından Karşıyaka belediye tiyatrosunda görev alan Deniz Baysal, Celal Bayar Üniversitesi’nde uluslararası ticaret okumaya devam etmektedir. Bugüne dek pek çok film, dizi klipte boy göstermiştir. Daha önce Beyaz Yalan, Rüzgarın Kalbi, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz ve Hizmetçiler gibi pek çok dizide boy göstermiş ve ekranların sevilen kadın oyuncularından bir tanesi haline gelmiştir.

Çağlar Ertuğrul

Ankara Dizisi Çağlar ErtuğrulAnkara dizisinin erkek başrol oyunculuğunu üstlenecek olan Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2009 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. 1,88 boyunda olan Çağlar Ertuğrul, Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bugüne dek Biz Size Döneriz, Ailecek Şaşkınız, Yanımda Kal gibi sinema filmlerinde yer almasının yanı sıra Benim İçin Üzülme, Beyaz Karanfil, Medcezir, Kurt Seyit ve Şura, Fazilet Hanım ve Kızları ve Afilli Aşk isimli dizilerde boy göstererek yakışıklılığı ile izleyicilerin dikkatini çekmiştir.

Mesut Akusta

Ankara Dizisi Mesut AkustaMesut Akusta, 22 Şubat 1964 tarihinde Konya’da doğmuştur. Babasının ölümünün ardından Ankara’ya taşınmıştır. Eğitimini Ankara’da tamamlamasının ardından çocuk oyunu ile tiyatroya başlamıştır. Bugüne dek pek çok film ve dizide boy gösteren Mesut Akusta, 1993 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Daha önce Ay Tutulması, Karagül, Ezel, Umut, Kurtlar Vadisi Pusu, Sessiz Fırtına, Babil, Yüzleşme, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda boy göstermiştir. Mesleğinde oldukça başarılı olan usta oyuncu Mesut Akusta, 2021 yılında ise Ankara dizisi ile karşımıza çıkacaktır.

Ezgi Eyüboğlu

Ankara Dizisi Ezgi EyüboğluEzgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmasının ardından Bahçeşehir Üniversitesi’nde ileri oyunculuk bölümünde master yapmıştır. 2007 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Ezgi Eyüboğlu, Bir Aile hikayesi, Payitaht Abdülhamid, Adı Mutluluk, Ulan İstanbul, Yasak, İntikam, Yalan Dünya gibi dizilerde boy göstermiştir. Ayrıca Kutsal Damacana ve Yol Arkadaşım 2 gibi sinema filmlerinde de boy göstermiştir.

Ezgi Şenler

Ankara Dizisi Ezgi ŞenlerGüzel oyuncumuz Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. 1,68 boyundadır. 2016 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Ezgi Şenler, bu süre içerisinde birden çok dizide yer almıştır. Bodrum Masalı, Nefes Nefese, Canevim ve Çatı Katı Aşk dizisinde yer alan Ezgi Şenler, yer almış olduğu dizilerin tamamı ile seyircilere kendisini sevdirmeyi başarmıştır. En son karşımıza Çatı Katı Aşk dizisindeki Ayşen karakteri ile çıkmış ve izleyicilerin beğenisini toplamıştır.

Tuncer Salman

Ankara Dizisi Tuncer SalmanTuncer Salman, 15 Mart 1965 yılında Uşak’ta dünyaya gelmiştir. Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. Çoğunlukla sinema filmi oyunculuğu yapan Tuncer Salman daha önce Bitmeyen Şarkı, Annem, Hokkabaz, Organize İşler, Gelin, Şuursuz Aşk, Kördüğüm, Kuşlarla Yolculuk gibi filmlerde boy göstermiştir.

Eneshan Nalbant

Ankara Dizisi Eneshan NalbantEneshan Nalbant, 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu olmasının yanı sıra mankenlik ve fotomodellik ile de çok yakından ilgilenmektedir. Ankara Kulis Sanat Merkezi’nde eğitimini tamamlamıştır. 2018 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen genç oyuncumuz daha önce Beni Bırakma, Her Yerde Sen, Sevdim Seni Bir Kere ve Teşkilat gibi dizilerde yer almıştır. yer almış olduğu dizilerin neredeyse tamamında izleyicilerin dikkatini çekmiş ve büyük beğeni toplamıştır.

Atılay Uluışık

Ankara Dizisi Atılay UluışıkAtılay Uluışık, 9 Mart 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Beşiktaş Atatürk lisesinde lise eğitimini tamamlamasının ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1989 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. 1989 yılında oyunculuğa Bizimkiler dizisi ile başlamış 2002 yılına dek Bizimkiler dizisinde boy göstermeye devam etmiştir.

Bu konumuzda da sizlerle Ankara dizisinde yer alan oyuncularımız da paylaşmak istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı büyük bir merak ve heyecanla bekliyoruz. Ankara dizisi ve daha bir çok 2021 yeni dizisi için Tıklayın >> 2021 de yeni başlayacak diziler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..