Anka Filmi Oyuncu Kadrosu Karakteri Konusu

Yapımcılığını MGX Film şirketinin üstlendiği Anka filminin yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir oturacaktır. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Anka filminin proje tasarımını ise filmin oyuncularından Ozan Akbaba üstlenecektir. Kısa sürede büyük ilgi gören Anka filminin konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Anka filminin konusunu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaşacağız. anka filminde kimler oynuyor

Anka Filmi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Ozan Akbaba
Deniz Işın
Atilla Şendil
Engin Hepileri
Özgür Emre Yıldırım

Ozan Akbaba

ozan akbaba yeni dizisi anka filmi 39 yaşındaki oyuncumuz 9 Haziran 1982 yılında Kars’ta dünyaya gelmiştir. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iç mimar ve çevre tasarımı bölümünden mezun olan Ozan Akbaba aynı zamanda film müzikleri de yapmaktadır. Kamera karşısında ilk defa 2005 yılında Kırık Kanatlar dizi ile geçen Ozan Akbaba aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. 2014 yılında Sıla’nın Vaziyetler isimli şarkısının video klibinde oynayan oyuncumuz, kariyerindeki asıl çıkışı 6 sezon boyunca oyuncu kadrosunda yer aldığı ve İlyas Çakırbeyli karakterine hayat verdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sayesinde yakalamıştır. Başarılı oyuncumuz daha önce Kavak Yelleri, Cennetin Sırları, Kuzey Güney, Arka Sokaklar, Poyraz Karayel, Abluka gibi projelerde de yer almıştır.

Deniz Işın

deniz isin anka filmi 29 yaşındaki güzel oyuncumuz 28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra Ege Üniversitesi malzeme bilimi ve mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Sektörün yeni isimlerinden olmasına rağmen kısa sürede büyük başarı yakalayan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Her Yerde Sen dizisi ile geçmiştir. Dizide hayat verdiği Merve karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz aynı yıl Atiye dizisinde de yer almıştır. Murat Boz’un Gece şarkısının video klibinde de karşımıza çıkan Deniz Işın özellikle 2021 yılında ilk defa başrol oyuncu olarak yer aldığı Masumiyet dizisi sayesinde tanınmıştır.

Atilla Şendil

atilla sendil yeni filmi anka 58 yaşındaki usta oyuncumuz 1963 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz aynı yatır abla Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde çalışmıştır. Tiyatro oyuncusu olan Atilla Şendil, aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 1996 yılında Çiçek Taksi dizisi ile geçen usta oyuncumuz 2016-2020 yılları arasında Kral Şakir ismi çizgi filmde de seslendirme yapmıştır. Daha önce Baba Evi, Leyla ile Mecnun, Güllerin Savaşı, Kurtlar Vadisi, Sen de Gitme, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Masumlar Apartmanı dizisiyle geçmiştir.

Engin Hepileri

engin hepileri anka filminde 31 Mayıs 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aynı Üniversitede oyunculuk alanında yüksek lisans yapan Engin Hepileri, tiyatroyla lise yıllarında tanışmıştır. Sadece tiyatro oyunculuğu değil yönetmenliğini de yapan Engin Hepileri kamera karşısında ilk defa 1998 yılında İki Arkadaş isimli dizi ile geçmiştir. Başarılı oyuncumuz 2008 yılında İstanbul Üniversitesi’nde ve Akademi Kenter de öğrenim görevlisi olarak çalışmıştır. 2011 yılında kültür sanat isimli programda ve 2016 yılında Altın Petek isim yarışma programında sunuculuk yapan oyuncumuz daha önce Kara Ekmek, Gönülçelen, Küstüm Çiçeği, Yaprak Dökümü, Emret Komutanım, Doğduğun Ev Kaderindir, Hürrem Sultan gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Özgür Emre Yıldırım

anka filmi ozgur emre 37 oyuncumuz 26 Ekim 1983 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. 2006 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Akşam Okulu’nu bitiren Özgür Emre Yıldırım, daha sonra Özel Marmara Akademisi’ni bitirmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Özgür Emre Yıldırım, kamera karşısına ilk defa 2011 The Film isimli sinema filmiyle geçmiştir. Filmde hayat verdiği Kerem karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Elde Var Hayat dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır. Daha önce, Baba Parası, Arif V 216, Ölümlü Dünya, Aile İşi, Karadayı, Yüz Yüze, Vicdan, İkimizin Yerine gibi başarılı programda yer alan oyunumuz kamera karşısına en son 2021 yılında İlginç Bazı Olaylar dizisiyle geçmiştir.

Anka Filminin Konusu

Önümüzde ki günlerde çekimleri başlayacak olan Anka filmi oyuncu kadrosu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Ancak oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Anka filminin konusu henüz bilinmemektedir. Bizler Anka filminin konusu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Anka filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri ve filmin konusunu sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler