Aman Reis Duymasın Filmi Oyuncuları Kimler? Vizyon Tarihi Konusu

Aman Reis Duymasın filminin oyuncu kadrosuOktay Kaynarca’nın baş rolünde oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibi Aman Reis Duymasın Filmiyle karşımıza geliyor. Yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan Aman Reis Duymasın Filminin Oyuncuları Kimler? Aman Reis Duymasın Filminin Vizyon Tarihi Konusu nedir gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Tanıtım fragmanı sayfanın alt kısmındadır..

Aman reis duymasın film oyuncu kadrosu çekimleriATV’nin salı akşamları yayınlanan sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibi diziden farklı yeni bir film için bir araya geliyorlar. Oktay Kaynarca’nın yer almayacağı Aman Reis Duymasın Filminin baş rollerini Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir ve Sevinç Gürşen Kıratlı gibi başarılı oyuncular üstlenecek. Bu konumuzda Aman Reis Duymasın Filminin oyuncuları hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Aman Reis Duymasın filmi oyuncu kadrosuAman Reis Duymasın Filmi Oyuncuları Kimler?

Aman Reis Duymasın Filmi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibinden oluşacak ve reise bir göndermede bulunacak. Aman Reis Duymasında yer alan film oyuncularının detaylı bilgilerine girmeden resimli bir şekilde sizlere sunmak ve filmin bilgileri ile oyuncu kadrosunun karakter ve rollerini yazmak istiyoruz sizlere. İşte Aman Reis Duymasın filminin oyuncu kadrosu:

Ozan Akbaba – Aman Reis DuymasınOzan Akbaba Aman Reis Duymasın Filmi

Mustafa Üstündağ – Aman Reis DuymasınMustafa Üstündağ Aman Reis Duymasın Filmi oyuncuları

Emir Benderlioğlu – Aman Reis DuymasınEmir Benderlioğlu Aman Reis Duymasın oyuncuları

Ceren Benderlioğlu – Aman Reis DuymasınCeren Benderlioğlu Aman Reis Duymasın filmi oyuncusu

Hakan Karsak – Aman Reis DuymasınAman Reis Duymasın Hakan Karsak

Savaş Özdemir – Aman Reis DuymasınAman Reis Duymasın Filmi oyuncuları Savaş Özdemir

Sevinç Gürşen Kıratlı – Aman Reis DuymasınAman Reis Duymasın Filmi oyuncu Sevinç Gürşen Kıratlı

Aman Reis Duymasın filminin yapımcısı yönetmeni ve senaristi kim?

Aman Reis Duymasın filminin yapımcısı Edho ile aynı olacak. Aman Reis Duymasın filminin senaritsliğini ise başarılı senaryo yazarı Bahadır Özdener üstlenecek. Bahadır Özdener daha önce de bir çok dizi ve filmin senaritliğini yapmış deneyimli bir isim. Aman Reis Duymasın filminin yönetmeni ise Onur Tan. Ünlü yönetmen bakalım nasıl bir filme imza atacak izleyip göreceğiz.

Aman Reis Duymasın Filminden resimlerAman Reis Duymasın filminin konusu özeti hikayesi nedir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden yeraltı dünyasının en ünlü isimleri, eşleriyle sessiz bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Deniz otobüsünden iner inmez beklenmedik olaylarla karşılaşır, fakat inatla tatillerine devam ederler. Yönettikleri büyük dünyaların tam zıddı olan küçük bir tatil kasabasında başlarına gelmeyen kalmaz. Maceranın sonunda kendilerini kodeste bulurlar. Bu büyük mafyaların ve eşlerinin en büyük korkusu, skandalları büyük reis Hızır Çakırbeyli’nin duymasıdır.

Aman Reis Duymasın filmiAman Reis Duymasın filmi Nerede Çekiliyor?

Aman Reis Duymasın filminin çekim yerleri Eşkıya dizisi ile benzerlik gösteriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde masa etrafında toplanan baronlara inat daha sade ve halkın içinden bir görünüm verecek olan Aman Reis Duymasın mekanları çekim yerleri belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz. Aman Reis Duymasın oyuncuları çekildiği yeri yazdık kısaca, şimdi de vizyon tarihini yazalım.

Aman Reis Duymasın Filmi oyuncuları çekimdeAman Reis Duymasın filminin Vizyon Tarihi Nedir?

Aman Reis Duymasın filmi çekimleri başlar başlamaz filmin vizyona gireceği tarih de belli oldu. Diğer dizilere göre biraz geç başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibi tarafından çekilen filmin vizyona gireceğiz kesin tarih 13 Aralık 2019 olarak belirlendi. 13 Aralık’ta sinemalarda sinemaseverler ile buluşacak olan Aman Reis Duymasın filminin bakalım gişe hasılatı nasıl olacak bizde çok merak ediyoruz. Çünkü ekip oldukça sağlam ve yıllardır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yüksek reyting almasını sağlayan güçlü bir ekip çalışması var. Bakalım hasılat nasıl olacak film izlenecek mi? Vizyon tarihi: 13 Aralık 2019

Aman Reis Duymasın Filminden görüntülerEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncular tarafından çekilecek olan Aman Reis Duymasın filmi Oktay Kaynarcanın Eşkıya dizisindeki Reis rolüne bir gönderme niteliğinde olacak ve bakalım izleyenler filmi nasıl bulacak. Sizlerde Aman Reis Duymasın filmi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Aman reis duymasın filminin set resimleri

Aman reis duymasın filminin set resimleri

Aman reis duymasın filminin ilk tanıtım fragmanı: Vizyon tarihi: 13 Aralık 2019

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler