Amacı Olmayan Grup (AOG) Filmi Oyuncuları ve Vizyona Gireceği Tarih

Amacı Olmayan Grup diye film mi olur demeyin olur efendim. Hemde nasıl olur bir bilseniz, çok yakında çekimlerine başlanacak ve kısa sürede tamamlanacak olan Amacı Olmayan Grup filminin oyuncuları ve karakterleri hakkında bilgiler yazarak bir internet projesi olan ve sosyal medya kullanıcısı olan bir grubun kendisini organize edip nasıl bir film çektiklerini bu sayfada detaylıca anlatacağız.

Amacı Olmayan Grup Filmi Oyuncuları

Aslında her şey bir sosyal medya topluluğu olan Amacı Olmayan Grup (AOG) üyelerinin bir senaryo oluşturup film çekme projesi ile başladı. Amacı Olmayan Grup filmi daha önce de benzerleri inşa edilen hatta dizi olarak çekilen bir formatta sinema severler ile buluşmayı hedefliyor. Amacı Olmayan Grup filminin oyuncu kadrosu ve karakterlerine kısaca bir göz atalım hemen:

Daha önce Amacı Olmayan Grup filminin bir benzeri olan Klavye Delikanlıları, Deliormanlı ve Çakallarla Dans filminin serisi gibi başarılı dizi ve filmler yapıldığı için benzer bir projenin de sinemaya uyarlanması hedeflendi. Amacı Olmayan Grup filminin oyuncu kadrosunda kimler var kısaca yazalım hemen:

Amacı Olmayan Grup filminin oyuncu kadrosuAmacı Olmayan Grup filminin oyuncu kadrosu:

Amacı Olmayan Grup filminin oyuncu kadrosunda Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Hülya Gülşen Irmak, Gamze Karaduman ve Hakan Bilgin gibi dizi ve film oyuncuları yer alıyor. Amacı Olmayan Grup filminin tüm oyuncuları bu kadar değil elbette ancak tüm kadroyu ileriki günlerde yazmaya çalışacağız. Amacı Olmayan Grup filmindeki oyuncular şimdilik bu kadar.

Amacı Olmayan Grup filminin Senaristi Yönetmeni Kim?

Klavye Delikanlıları, Deliormanlı ve Çakallarla Dans gibi yapımların senaristliğini üstlenen Ali Tanrıverdi yeni filmde bu kez senarist olarak değil yönetmen olarak yer alacak. Ali Tanrıverdi Amacı Olmayan Grup filminin yönetmenliğini üstlenecek ancak yapımcı ve diğer bilgileri ilerleyen süreçte isimler netleştikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Amacı Olmayan Grup filmi ne zaman çekilecek Vizyona ne zaman girecek?

Amacı Olmayan Grup filmi çekimleri Eylül 2019’da başlayacak. Amacı Olmayan Grup filminin çekim yerleri neresi hangi ilde çekilecek sorularına da hemen yanıt verelim; Amacı Olmayan Grup filminin çekildiği yerler İstanbul’da olacak, Amacı Olmayan Grup filmi vizyon tarihini de şimdiden açıklayalım: Amacı Olmayan Grup filmi Şubat 2020’de vizyona girecek olan film için Ali Tanrıverdi oldukça iddialı konuşarak sıradışı bir filmin izleyicileri karşılayacağını belirtti.

Amacı Olmayan Grup filminin konusu özeti hikayesi nedir?

Amacı Olmayan Grup filminin senaryosunu hazırlayan yapımcı olan Ali Tanrıverdi şunları söyleyerek film hakkında ilk bilgileri vermiş oldu: “Çetin ailesinin hayatta herhangi bir amacı olmayan oğulları Onur’un ve dostu Sercan’ın hikâyesine odaklanacağız. Her İkisi de aileleri ve toplumla olan ilişkileri yüzünden sorunlar yaşayan bir çocuk olarak karşımıza çıkacaklar. Onların hayatındaki amacını nasıl bulduklarını, ailesi ve toplumla aralarını nasıl düzelttiklerini göreceğiz. ”

Amacı Olmayan Grup filminin 2020 de başlayacağını ve vizyona gireceğini yukarıda belirttik. Film için adı geçen oyuncuları tekrar yazalım ve bu konumuza tamamlayalım: Amacı Olmayan Grup filminin oyuncuları Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Hülya Gülşen Irmak, Gamze Karaduman ve Hakan Bilgin gibi başarılı oyuncular filmde yer alacak.

Amacı Olmayan Grup filminin oyuncu kadrosu:

Sarp Bozkurt Amacı Olmayan Grup FilmiAmacı Olmayan Grup oyuncuları Sarp Bozkurt

Ali Barkın Amacı Olmayan Grup FilmiAli Barkın Amacı Olmayan Grup Filminde

Çağla Irmak Amacı Olmayan Grup FilmiÇağla Irmak Amacı Olmayan Grup Filmi

Hülya Gülşen IrmakHülya Gülşen Irmak Amacı Olmayan Grup Filmi

Gamze KaradumanGamze Karaduman Amacı Olmayan Grup Filmi

Hakan BilginHakan Bilgin Amacı Olmayan Grup Filmi oyuncusu

Amacı Olmayan Grup filmiyle ilgili oyuncu bilgileri ve vizyon tarihi hakkında bilgiler paylaştık. Yeni bilgiler geldikçe buradan sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde Amacı Olmayan Grup filmi hakkında yorum ve görüşünüzü lütfen aşağı yazınız..

Etiketler