Alya Melisa Sözen Kırmızı Oda Dizisinde Neden Yok Ayrıldı Mı?

Alya Melisa Sözen Kırmızı Oda Dizisinde Neden Yok Ayrıldı Mı? TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda dizisinde Melisa Sözen çıktı mı, Alya karakterinin hikayesi bitti mi, Alya Kırmızı Oda’dan neden ayrıldı sorularını sizler için cevaplandırıyoruz.

Alya Melisa Sözen Kırmızı Oda Dizisinde Neden Yok?

Kırmızı Oda dizisi yayınlanmaya başladı günden itibaren Doktor Hanım’a terapiye gelen Alya’nın hikayesi herkesi etkilemişti. Alya zengin bir ailede büyüse de sürekli istenmeyen çocuk olmuştu. Babaannesi, kuzenleri, annesi, babası çevresindeki hiç kimse onu sevip sahiplenmedi. O yüzden de Alya’nın çocukluğu çok fazla trajik hikayelerle doluydu Alya çocuk olmasına rağmen gözünün önünde hem babaannesinin ölümüne hem de annesinin intihar edişine şahitlik etti.

kirmizio da alya diziden neden ayrildi

Çocuk ruhu çok fazla yıpranan Alya büyük genç kız olduğunda da annesini kıyafetleri ve davranışları ile yaşatmaya çalışarak kendi hayatını yaşamayı bırakmıştı. Annesi gibi davranan ve yaşadığı hayattan hiçbir keyif almayan Alya’yı terapiye geldiği Doktor hanım onu iyileştirdi ve uzun süren terapilerin konuşmaların sonunda Alya kendine yaşamak için yeni bir fırsat verdi.

Alya’nın Kırmızı Oda Dizisindeki Rolü Hikayesi Bitti Mi?

Kırmızı oda dizisinde Doktor Hanım yani Binnur Kaya son terapisinde Alya’ya yaşadığı evi anıları ile bırakıp yeni bir yere taşınması gerektiğini söylemişti. Alya bavulunu topladı ve tüm kötü anıları ile birlikte evin kapısına kilit vurarak o evden ayrıldı. Hukuk fakültesini birincilikle bitirmiş olan Alya mesleğine dönecek kendi hayatını istediği gibi yaşayacaktır artık. Doktor hanıma son kez terapiye gelen Alya yeni imajı ile beğenileri kazandı.

kirmizi oda melisa sozen alya neden yok

Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın hikayesi bu şekilde mutlu son ile bitmiş olacak. Alya artık kendi hayatını yaşayacak, güzel bakımlı genç bir kadın olacaktır. Son terapiye de yeni imajıyla geldi ve Doktor Hanım’ı Tuna’yı çok duygulandırdı. Alya’yı hayranlıklar ve gözyaşları ile uğurladılar.

Kırmızı Oda dizisinde Alya rolünü oynayan Melisa Sözen setten ayrılırken set ekibi sürpriz yaptı. Pastalarla ona veda ettiler. Melisa Sözen’de bu anları instagram hesabından paylaşarak Alya’ya veda mesajı yazdı. İşte o instagram fotoğrafını sizlerle paylaşalım.

melisa sozenden alyaya veda mesaji kirmizi oda

Melisa Sözen Kırmızı Oda Dizisinden Ayrıldı mı

Kırmızı oda dizisinde rol alan Melisa Sözen dizide Alya karakterini canlandırıyordu. Alya karakterinin hikayesinin sonlanmasından dolayı Melisa Sözen Kırmızı Oda dizisinden ayrıldı. Canlandırdığı Alya karakteri mutlu sona ulaştı ve yaşadığı tüm acıları geçmişte bırakmaya karar vererek artık kendi hayatını yaşayacaktır. Mutlu bir son olan Alya’nın hikayesi bu şekilde bitti. Alya rolünü canlandıran Melisa Sözen de Kırmızı oda dizisinden bu şekilde ayrılmış oldu.

kirmizi oda dizisi Alyanin hikayesi bitti mi

Melisa Sözen (Alya) Kimdir?

Melisa Sözen Kırmızı oda dizisinde canlandırdığı Alya karakteri ile çok sevildi ve beğenildi. Oyunculuğunu konuşturan ve herkesin kalbine dokunan Alya karakteri ile yıldızı yeniden parlamış oldu. Melisa Sözen 1985 İstanbul doğumludur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisindeki Feriha karakteri ile tanınmıştır. Daha çok tiyatrolarda rol alan Melisa Sözen Bir Bulut Olsam, Kış Uykusu, Muhteşem Yüzyıl, 5 Kardeş, Hayat şarkısı, Çember, 7 Yüz, Babamın Günahları dizi filmlerinde de rol aldı.

kirmizi oda alya neden yok cikti mi

Melisa Sözen’in Yeni Dizisi Ne Olacak?

Melisa Sözen bu zamana kadar birçok dizi filmde rol aldı. Başarılı oyuncu tiyatro oyunlarında da sahne almaktadır. Melisa Sözen son olarak rol aldığı Kırmızı Oda dizisinde çok başarılı bir performans sergiledi. Canlandırdığı Alya karakteri ile gönüllerde taht kurdu. Kırmızı Oda dizisindeki hikayesinin bitmesinin ardından Melisa Sözen’in yeni dizisinin ne olacağı merak konusu oldu. Melisa Sözen Kırmızı Oda dizisinden sonraki yeni dizisinin bilgilerini de konumuza ekleyeceğiz.

Alya Kırmızı Oda Dizisine Geri Gelecek mi?

Alya karakteri Kırmızı Oda Dizisinde çok sevildi tutuldu, peki Alya diziye Geri Gelecek mi dönecek mi? Daha önce diziden ayrılan ve Meliha rolünü oynayan Evrim Alasya diziye yeniden konuk olmuştu. Alya karakterini oynayan Melisa Sözen de Kırmızı oda dizisine yeniden geri gelebilir. İleriki bölümlerde buna şahit olabiliriz.

Kırmızı Oda dizisini izliyor musunuz? Alya karakterini nasıl bulmuştunuz? Kırmızı Oda Alya’nın hikâyesinden etkilendiniz mi, ayrılması sizce doğru oldu mu, yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler