Altın Kod 520 İnstagram Dizisi Oyuncuları (Nereden Nasıl İzlenir)

04.06.2020
505

Koronavirüs sonrasında tv izleyicileri yerini internet üzerinden yayın yapan platformlar almaya başladı. İnstagram üzerinden yayın yapan İGTV de yayınlanacak olan ilk Türk dizisi Altın Kod 520 çok yakında başlıyor. Bizde bu konumuzda Altın Kod 520 dizisi oyuncuları kimler, Altın Kod 520 dizisi nereden nasıl izlenir İgTV nedir bu konular hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Altın Kod 520 Dizisi Oyuncuları

Altın Kod 520 isimli dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Normal bir tv kanalında olsa bu oyuncular kesinlikle daha çok izlenirdi diyeceğiniz Altın Kod 520 dizisinin başrol oyuncuları şöyle: Pınar Altuğ, Yusuf Güney, Deniz Akel, Emel Müftüoğlu, Berke Uzrek, Ebru Akel, Kayhan Kilbaşoglu, Muzaffer Yöntem ve İsrafil İnce gibi isimler de yer alıyor.

Altın Kod 520 dizisine en son katılan oyuncu Pınar Altuğ oldu. Instagram Dizisinde oynayacak olan Pınar Altuğ en son Çocuklar Duymasın dizisinde izleyici karşısına çıkmıştı. Pınar Altuğ, Instagram’da yayınlanacak olan ‘Altın Kod 520’ dizisinde kadın başrol olacak. Erkek başrol ise muhtemelen Yusuf Güney olacak.

Altın Kod 520 dizisi oyuncularıAltın Kod 520 Oyuncuları

Pınar Altuğ

Yusuf Güney

Deniz Akel

Emel Müftüoğlu

Berke Uzrek

Ebru Akel

Kayhan Kilbaşoglu

Muzaffer Yöntem

İsrafil İnce

https://youtu.be/lkMCn8SsV_I

İnstagram dizisi olarak herkesin dikkatini çeken Altın Kod 520 nasıl izlenecek nereden takip edilecek diye merak edenler de var elbette. Biz de bu konuda meraklı izleyiciler için Altın Kod 520 İnstagram Dizisi Nereden Nasıl İzlenir sorusuna cevap aradık.

Altın Kod 520 İnstagram Dizisi Nereden Nasıl İzlenecek

Altın Kod 520 dizisi İnstagram üzerinden yayın yapan bir dizi olacak ve İGTV platformu üzerinden yayınlanacak. İGTV İnstagramın video yayınlama uygulamasıdır. İnstagramda br hesabınız varsa sizde bir İGTV kullanıcısı olursunuz. Altın Kod 520 araması yaptığınızda Altın Kod 520 dizisinin yeni bölümlerini İGTV üzerinden seyredebilirsiniz. Bunun için özel bişey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Altın Kod 520 dizisinin taleplere göre kaç bölüm olacağına karar verilecek.

Altın Kod 520 dizisi ne zaman başlıyor?

Çekimleri kısa süre içinde başlayacak olan Altın Kod 520 dizisinin bir kaç oyuncu ile daha anlaşma yaptıktan sonra dizi hazırlıkları başlayacak. Altın Kod 520 dizisinin kısa süre içinde hazırlanacağı belirtiliyor. Oyuncu kadrosunda Pınar Altuğ, Yusuf Güney, Deniz Akel, Emel Müftüoğlu, Berke Uzrek, Ebru Akel, Kayhan Kilbaşoglu, Muzaffer Yöntem ve İsrafil İnce gibi isimleri bulunduran Altın Kod 520 dizisi ile ilgili gelişmeleri buradan duyurmaya devam edeceğiz. Sizlerde Altın Kod 520 dizisi hakkında yorum ve görüşleri aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.