Altın Kafes Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Mahalle Köy Neresi?

31.10.2023
863

Altın Kafes dizisi nerede çekiliyor? Mahalle ve köy neresi? Sizler için cevaplayacağız. Aytaç Şaşmaz ve Şifanur Gül’ün başrolünde yer aldığı Altın Kafes dizisinin yapımcılığını ARC Film üstlenmiştir. Altın Kafes dizisinin yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş oturmaktadır. Bizler bu haberimizde Altın Kafes dizisinin nerede, hangi mahallede köyde çekildiğini, çekim yerleri ve mekanlarını detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Altın Kafes Dizisi Nerede Çekiliyor?

Altın Kafes Dizisi Nerede ÇekiliyorThe Last Empress isimli Kore dizisinden uyarlanan Altın Kafes’in çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Dizinin nerede çekildiği de merak edilen konular arasına girmiştir. Bizlerde bundan dolayı Altın Kafes dizisini nerede çekildiğini araştırdık. ARC Film imzalı Altın Kafes dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. Hikayenin akışında bir değişiklik olmazsa eğer Altın Kafes dizisinin çekimleri İstanbul’da tamamlanacaktır. Altın Kafes Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Altın Kafes Dizisinin Çekildiği Mahalle Ve Köy Neresi?

Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Altın Kafes dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi, mahallesi ve köyü kullanılacaktır. Ancak dizinin çekimleri nde daha çok kullanacak olan mahalle ve köyler henüz belli olmamıştır. Bizler oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilen Altın Kafes dizisi başladığı zaman özellikle hangi mahalle ve köy kullanacağını sayfamıza ekleyeceğiz.

altın kafes dizisi nerede çekiliyor Altın Kafes dizisi İstanbul’un sakin semtlerinde çekiliyor. Lüks havuzlu villaların olduğu semt çevresindeki ormanlık alanlarıyla çok beğenildi.

Altın Kafes Dizisi çekimleri nerede sete nasıl gidilir

Altın Kafes Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği Altın Kafes dizisinin çekim yerleri mekanları da merak edilmiştir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olmasından dolayı dizi burada çekilmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Altın Kafes’in çekimlerinde İstanbul’un farklı farklı semtleri kullanılacaktır. Önümüzdeki günlerde Altın Kafes dizisinde özellikle tercih edilen mekanların İstanbul’un hangi ilçesinde ve mahallesinde bulunduğunu konumuza ekleyeceğiz.

Altın Kafes dizisi nerede çekiliyor? Mahalle ve köy neresi? Sizler için cevapladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Altın Kafes dizisi yayın hayatına başladığı zaman konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.