Altın Kafes Dizisi Berna Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Eda Nur Gülbudak)

26.10.2023
678

Altın Kafes dizisi Berna kimdir? Yakından tanıtacağız: ATV’de yayınlanacak olan Altın Kafes dizisinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlenmiştir. ARC Film imzalı Altın Kafes dizisi Berna karakteri de merak edilmiştir. Berna karakterine başarılı oyuncumuz Eda Nur Gülbudak hayat verecektir. Bizlerde Altın Kafes dizisi Berna karakterini ve Berna karakterini canlandıran genç oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ı yakından tanıtacağız.

Altın Kafes Dizisi Berna Karakteri Kimdir?

The Last Empress isimli Kore dizisinden Rahşan Çiğdem İnan tarafından ülkemizi uyarlanan Altın Kafes dizisi Berna karakteri, Şifanur Gül’ün hayat verdiği Zeynep öğretmen karakterinin kardeşidir. Bizler ana karakterlerin başında gelen Berna karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaştıkça sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.Altın Kafes Dizisi Berna rolü bilgileri

Altın Kafes Dizisi Berna Karakterini Kim Canlandırıyor?

Zeynep Öğretmenin kız kardeşi Berna karakterine genç oyuncumuz Eda Nur Gülbudak hayat verecektir. Bizlerde Eda Nur Gülbudak kimdir? Daha önce hangi dizi ve film projelerinde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Sosyal medya hesapları nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Eda Nur Gülbudak Kimdir? (Altın Kafes Dizisi Berna Karakteri)

11 Aralık 1998 tarihinde Isparta’da dünyaya gelen Eda Nur Gülbudak, Antalya Serik Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz For Us İletişim Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Genç oyuncumuz tiyatroya lise yıllarında adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa Beni Bırakma dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Gönül karakteriyle tanınmıştır. Kariyerindeki yükselişi Dönence dizisi ile devam ettiren Eda Nur Gülbudak, Chubbuck sistemi ile oyunculuk dersleri almıştır.Tutsak Dizisi Berna kimdir

Eda Nur Gülbudak’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Altın Kafes (Berna, 2023) – TV Dizisi
Dönence (Zarife, 2023) – TV Dizisi
Süper Kahramanlar Altay (Meryem, 2022) – TV Dizisi
Kasaba Doktoru (Dr. Ayperi, 2022) – TV Dizisi
Beni Bırakma (Gönül, 2018-2020) – TV Dizisi

Eda Nur Gülbudak İnstagram Kullanıcı Adı

Altın Kafes dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak etmiştir. Instagram’da 151 gönderiz ve yaklaşık olarak 32 bin takipçisi bulunan genç oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın Instagram kullanıcı adı: @edanurgulbudak’tır

Eda Nur Gülbudak Twitter Kullanıcı Adı

Genç oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın Twitter kullanıcı adı da merak edilmiştir. Fakat güzel oyuncumuz Instagram’da olduğu kadar Twitter’da aktif değildir. Güzel oyuncumuz 2018 yılının temmuz ayında Twitter kullanmaya başlamıştır. Eda Nur Gülbudak’ın Twitter kullanıcı adı ise: @edanurgulbudak’tır.

Eda Nur Gülbudak Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Eda Nur Gülbudak hakkında en çok merak edilen konulardan biri özel yaşamıdır. Fakat oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Bekar olduğu bilinen oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da genç oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Eda Nur Gülbudak Kıyafetleri ve Elbiseleri (Altın Kafes Dizisi Berna)

Yeteneği ve güzelliği sayesinde dikkat çeken oyuncumuz sektörde kısa sürede yükselmiştir. Modaya uygun giyinen oyuncumuz trendleri de yakından takip etmektedir. Genç oyuncumuz tarzıyla da dikkat çekmektedir. Dolayısıyla izleyiciler tarafından oyuncumuzun kıyafetlerde merak ediliyor. Bizler de güzel oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ın günlük yaşamında ve özellikle Altın Kafes dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Altın Kafes dizisi Berna kimdir? Berna karakterini canlandıran oyuncumuz Eda Nur Gülbudak’ı yakından tanıttık. Sizlerde oyuncumuz Eda Nur Gülbudak ve Altın Kafes dizisinde ki rolü Berna hakkında merak ettiklerinizi, konumuz hakkındaki tüm düşüncelerinizi ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.