Altın Kafes Dizisi Alara Kimdir? Rol Aldığı Projeler (Sümeyra Koç)

26.10.2023
22

Altın Kafes dizisi Alara kimdir? Yakından tanıtacağız. Yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın üstlendiği Altın Kafes dizisinin senaristi ise Rahşan Çiğdem İnan’dır. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Altın Kafes dizisi Alara karakterini oyuncumuz Sümeyra Koç canlandıracaktır. Bizlerde Altın Kafes dizisi Alara karakterini ve Alara karakterini canlandıran oyuncumuz Sümeyra Koç’u yakından tanıtacağız.

Altın Kafes Dizisi Alara Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği Altın Kafes dizisi Alara karakteri, dizinin erkek başrol oyuncusu Aytaç Şaşmaz’ın canlandırdığı Onur karakterinin kardeşidir. Önemli karakterlerden olan Alara, diziye renk verecektir. Bizler Alara karakteri hakkında başka bilgilere ulaştıkça konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.Altın Kafes Dizisi Alara Kimdir? Rol Aldığı Projeler (Sümeyra Koç)

Altın Kafes Dizisi Alara Karakterini Kim Canlandırıyor?

Onur’un kardeşi Alara karakterine güzel oyuncumuz Sümeyra Koç hayat verecektir. Sümeyra Koç daha önce Kara Kutu, Kraliçe, Galip Derviş, Sana Bir Sır Vereceğim, Kimler Geldi Kimler Geçti, Sen Çal Kapımı gibi projelerde de rol almıştır. Bizlerde Tutsak dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Sümeyra Koç’u yakından tanıtacağız ve Sümeyra Koç hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Sümeyra Koç Kimdir?

27 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sümeyra Koç, İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünün son yılında öğrenci değişim programları sayesinde Avrupa Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Daha sonra ise Craft Oyunculuk Atölyesi’nde ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Lale Devri dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı Farah karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Sümeyra Koç Yer Aldığı Dizi ve Filmler

2010-2014 Lale Devri – TV Dizisi
2013 Galip Derviş Dilek – TV Dizisi
2013-2014 Sana Bir Sır Vereceğim – Şifacı (Duru) – TV Dizisi
2013 Şevkat Yerimdar – Gizem – Sinema Filmi
2014 Kurt Seyit ve Şura – Havva – TV Dizisi
2014 Otel Divane – Pervin – TV Dizisi
2015 Günebakan – Günce – TV Dizisi
2015 Kara Kutu – Zeynep – TV Dizisi
2015-2017 Kiralık Aşk – TV Dizisi
2017-2018 Fazilet Hanım ve Kızları – Farah – TV Dizisi
2021 Sen Çal Kapımı – Mira – TV Dizisi
2021-2022 Bir Zamanlar Kıbrıs/Kıbrıs: Zafere Doğru – Sandy – TV Dizisi
2023 Kraliçe- Gaye – TV Dizisi
2023 Tutsak – Alara – TV Dizisi

Sümeyra Koç Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 691 gönderisi ve 114 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Sümeyra Koç’un resmi Instagram hesabı: @sumeyrakoc

Sümeyra Koç Resmi Twitter Hesabı

Güzel oyuncumuz Twitter’ı da aktif kullanmaktadır. Ancak oyuncumuz Sümeyra Koç, Instagram’da olduğu kadar Twitter’da aktif değildir. 2013 yılının Ekim ayında Twitter kullanmaya başlayan oyuncumuz Sümeyra Koç’ın resmi Twitter hesabı: @sumeyra_koc

Sümeyra Koç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Güzel oyuncumuz Sümeyra Koç, 2021 yılında uzun yıllardır birlikte olduğu One Two Sports’un genel müdürü oyuncu temsilcisi sevgilisi Can Col ile Yunanistan’da dünya evine gitmiştir. Çiftin mutlu giden bir birlikteliği vardır.

Sümeyra Koç Kıyafetleri Kombinleri (Altın Kafes Dizisi Alara)

Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Sümeyra Koç, son trendlere uygun giyinmektedir. Bizler de önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Sümeyra Koç’un Altın Kafes dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kullandığı takılarını marka- fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Altın Kafes dizisi Alara kimdir? Alara karakterini canlandıran oyuncumuz Sümeyra Koç’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..