Alparslan Selçuklu Öke Hatun Kimdir? İbrahim Yınal’ın eşi (Öykü Gürman)

Alparslan Selçuklu Öke Hatun karakterini yakından tanıtacağız. Akli Film imzalı Alparslan Selçuklu dizisi her Pazartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Alparslan Selçuklu’ya yeni katılan Öke Hatun karakteri de merak edildi. Bizlerde, Alparslan Selçuklu Öke Hatun karakterini yakından tanıtacağız ve Alparslan Selçuklu Öke Hatun karakteri kimdir? Alparslan Selçuklu Öke Hatun karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. alparslan buyuk selcuklu oke hatun

Alparslan Selçuklu Dizisi Öke Hatun Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Öke Hatun karaktere ikinci sezon da karşımıza çıkacaktır. Sonradan dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olması beklenen Öke Hatun, İbrahim Yınal’ın karısıdır.

Alparslan Selçuklu Dizisi Öke Hatun Kimdir?

Alparslan Selçuklu dizisine ikinci sezon da İbrahim Yınal’ın eşi Öke Hatun karakteriyle güzel oyuncumuz Öykü Gürman katılmıştır. Öke Hatun kendisini şu sözlere”Alaylar bağlanıp kurşunlar düzüldüğünde, sefer vakti geldiğinde erimin bir adım gerisinde ben varım! İbrahim Yınal2ın gölgesinde titreyen kalp benim. Onun üzerine gölge düşürecek olan yine ben. Bir başbuğun hatunuyum. Buğu tutmaz gözlerim. Kah gülüşüyle şenlendim. Kah kahrıyla kinlendim. Hakkı olan tahtı alması için önümüze çıkan kim olursa yok edeceğime yeminler ettim. Ben İbrahim Yınal’ın hatunu ÖKE. Mevlam ömrümden alıp eriminkine ekleye!” Öke Hatun hırslı, eşinin taht kavgasında yanında olan ve ona destek olan bir hatundur. 

Öke Hatun- Öykü Gürman Kimdir?

Öykü Gürman 1982 İstanbul doğumludur. Berk isimli ikiz kardeşi ile birlikte çıkardığı Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısı ile tanındı. Dizi oyunculuğu ile de ses getirdi. Urfalıyam Ezelden, Aşk Zamanı, Sen Anlat Karadeniz, Gel Dese Aşk, Bayram Şekerleri Bandırma Füze Kulübü dizilerinde rol aldı. Öykü Gürman instagramı @oykugurman  Yeni sezonda da Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde rolü ile ses getirecektir. Öke Hatun ve İbrahim Yınal bakalım yeni sezonda dizide neler yaşayacak? oyku gurman alparslan buyuk selcuklu oke hatun12

Alparslan Selçuklu Öke Hatun karakterini ve Öke Hatun karakterine hayat veren oyuncumuz Öykü Gürman’ın dizide yer alması sizce dizinin reytinglerini nasıl etkiler? Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Alparslan Selçuklu Öke Hatun Kimdir? İbrahim Yınal’ın eşi (Öykü Gürman) (1 Yorum)

  1. Ne saçma biz öke hatunun hayatını araştırıyoruz sizler oyuncunun hayatını kaydediyorsunuz