Alparslan Selçuklu Kutalmış Kimdir, Gerçek Tarihte Var mı?

24.12.2022
3.308

Alparslan Selçuklu Kutalmış kimdir? Gerçek tarihde var mı? Sizlerle paylaşacağız. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Alparslan Selçuklu dizisinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci oturmaktadır. İzleyiciler Kutalmış karakterini ve gerçek tarihde olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kutalmış karakterini Kanbolat Görkem Aslan canlandıracaktır. Alparslan Selçuklu Kutalmış kimdir? Kutalmış karakterini canlandıran oyuncumuz Kanbolat Görkem Aslan’ı yakından tanıtacağız. alparslan buyuk selcuklu dizisi kutalmis

Alparslan Selçuklu Kutalmış Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği Alparslan Selçuklu Kutalmış, diziye yeni katılmıştır. Alparslan Selçuklu’ya sonradan dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Kutalmış karakterine ise oyuncumuz Kanbolat Görkem Aslan hayat verecektir.

Alparslan Selçuklu Kutalmış Gerçek Tarihte Var Mı?

Dizinin izleyicileri Kutalmış’ın gerçek tarihde olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Kutalmış’ın babası Arslan Yabgu’dur. Yani, Selçuklu sultanı Tuğrul Bey’in amcaoğlu olan Kutalmış gerçek tarihimizde vardır ve diziye de bu yüzden katılmıştır. alparslan buyuk selcuklu kutalmis kanbolot gorkem aslan

Alparslan Selçuklu Kutalmış Kimdir?

Kutalmış Karakterini oyuncumuz Kanbolat Görkem Aslan canlandıracaktır. İzleyiciler Kutalmış karakterini canlandıran oyuncumuz Kanbolat Görkem Aslan’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle Alparslan Selçuklu dizisine Kutalmış karakteriyle dahil olan oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da oyuncumuz Kanbolat Görkem Aslan’ı yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kanbolat Görkem Aslan

4 Kasım 1980 yılında Düzce’de dünyaya gelen Kanbolat Görkem Aslan, 1997 yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi TİYATRO ATÖLYESİ’nde sanat hayatına adım atmıştır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarından mezun olan Kanbolat Görkem Aslan, kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisiyle geçmiştir. Hala aktif olarak tiyatro oyuncularında sahne alan oyuncumuz özellikle Hatırla Sevgili dizisi ile tanınmıştır. Kanbolat Görkem Aslan en son Destan dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Kanbolat Görkem Aslan Yer Aldığı Diziler

2004 Çemberimde Gül Oya – Korkut
2006-2007 Hatırla Sevgili – Mahir Çayan
2007 Ayrılık – Ömer
2007-2008 Asi – Ali Uygur
2010 Ezel – Mesut Süre
2010-2012 Yer Gök Aşk – Mehmet Hancıoğlu
2013-2014 Tatar Ramazan – Savcı Ömer Yücel
2015-2016 Poyraz Karayel – Sefer Kılıçarslan
2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdır – Cerrah Bey,
Murat Besim Cerrahgil (Paşa)
2018 Servet – Yener Fettah
2018 Bir Deli Rüzgar – Reşat Batur
2020-2021 Kuruluş Osman – Savcı Bey
2021-2022 Destan – Saltuk Bey
2022 Alparslan: Büyük Selçuklu – Kutalmış kanbolat gorkem aslan

Kanbolat Görkem Aslan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan isimlerden biridir. İnstagram da 91 gönderisi ve 159 bin takipçisi bulunan Kanbolat Görkem Aslan’ın resmi İnstagram hesabı: @kanbolatgorkem

Kanbolat Görkem Aslan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Başarılı oyuncumuz Kanbolat Görkem Aslan dansçı ve koreograf Hicran Akın ile birliktedir. Çiftin mutlu bir evliliği vardır.

Alparslan Selçuklu Kutalmış kimdir? Gerçek tarihde var mı? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..