Alparslan Selçuklu Gürcü Prens Rati Kimdir? Emre Kızılırmak

22.03.2022
1.909

Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Gürcü Prens Rati karakterini yakından tanıtacağız. Akli Film imzalı Alparslan Selçuklu dizisinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci oturmaktadır. Bizlerde Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Gürcü Prens Rati karakterini yakından tanıtacağız ve Alparslan Selçuklu dizisi Gürcü Prens Rati karakteri kimdir? Alparslan Selçuklu Dizisi Gürcü Prens Rati karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Selçuklu Dizisi Gürcü Prens Rati Karakteri Kimdir?

Alparslan Selçuklu Gürcü Prens Rati KimdirHer Pazartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Gürcü Prens Rati karakteri, diziye babasının intikamını almak için gelmiştir ve Hem Büyük Selçuklu’ya hemde Doğu Roma’ya karşı elinden geleni yapacaktır. Bizler, Gürcü Prens Rati karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Selçuklu Dizisi Gürcü Prens Rati Kimdir?

Alparslan Selçuklu dizisine babasının intikamını almak için gelen Gürcü Prens Rati karakterine oyuncumuz Emre Kızılırmak hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Emre Kızılırmak’ı yakından tanıtacağız ve Emre Kızılırmak kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Alparslan Selçuklu dizisi Gürcü Prens Rati Karakteri

Emre Kızılırmak Kimdir?

39 yaşında ki oyuncumuz Emre Kızılırmak,
9 Mart 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Spor Akademisi Rekreasyon Bölümü’nden mezun olan Emre Kızılırmak, Best Model of Turkey 2007’de ikinci olmuştır. 2008’de Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International erkek güzellik yarışmasında Dünya’nın En İyi Podyum Mankeni seçilen Emre Kızılırmak 2009 yılında Aşk Bir Hayal dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Kamera karşısına en son Hekimoğlu dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon ise Alparslan Selçuklu dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Emre Kızılırmak Yer Aldığı Diziler

2009-2011 Aşk Bir Hayal – Teğmen Altay Batıgün
2011 Dedektif Memoli – Memoli
2012 Atlılar
2014 Kara Para Aşk – Levent İnanç
2015 Bir Deniz Hikayesi – Hakan
2020 Hekimoğlu – Hamza Ertürk
2022 Alparslan Selçuklu – Gürcü Prens Rati

Emre Kızılırmak Resmi İnstagram Hesabı

Emre Kızılırmak Alparslan dizisi Gürcü Prens Rati rolündeAlparslan Selçuklu dizisine yeni katılan oyuncumuz Emre Kızılırmak sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Emre Kızılırmak’in İnstagram da 320 gönderisi ve yaklaşık olarak 93 bin takipçisi vardır. Emre Kızılırmak’ın resmi İnstagram hesabı: @emrekzlrmk

Emre Kızılırmak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Emre Kızılırmak’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Emre Kızılırmak, 2012 yılında Efes Kızları’ndan profesyonel dansçı Sevda Bayraktar ile dünya evine girmiştir ve çiftin 1 oğlu vardır.

Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Gürcü Prens Rati karakterini ve Gürcü Prens Rati karakterine hayat veren oyuncumuz Emre Kızılırmak’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Alparslan Selçuklu dizisine Yeni Gelen oyuncular konumuz burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?