Alparslan Selçuklu Grigor Öldü mü Diziden Çıktı mı? (Serhat Tutumluer)

31.01.2023
1.264

Alparslan Selçuklu Grigor Öldü mü Diziden Çıktı mı? (Serhat Tutumluer) neden ayrıldı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu; Barış Arduç, Kayra Zabcı ve Mehmet Özgür’ün başrollerini paylaştığı diziye tekfur Grigor karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serhat Tutumluer diziye veda ediyor. Alparslan Selçuklu Grigor Öldürülerek diziden çıkacak. Şimdi oyuncu ve karakteri biraz tanıtalım.

Alparslan Selçuklu Tekfur Grigor karakterini yakından tanıtacağız. Her Pazartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Alparslan Selçuklu dizisinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci oturmaktadır. Bizlerde, Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Tekfur Grigor karakterini yakından tanıtacağız ve Alparslan Selçuklu Tekfur Grigor karakteri kimdir? Alparslan Büyük Selçuklu Tekfur Grigor karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Alparslan Selçuklu Grigor Öldü mü Diziden Çıktı mı

Alparslan Selçuklu Tekfur Grigor Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Tekfur Grigor karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmaktadır. Alparslan Selçuklu dizisine yeni katılan Tekfur Grigor karakteri, dizinin 2. sezonunda izleyici karşısına çıkacaktır.Alparslan Selçuklu Tekfur Grigor kimdir

Alparslan Selçuklu Tekfur Grigor Kimdir?

Alparslan Selçuklu dizisine 2. sezonda katılan Tekfur Grigor karakterine oyuncumuz Serhat Tukumluer hayat verecektir. Bizlerde başarılı oyuncumuz Serhat Tukumluer’i yakından tanıtacağız ve Serhat Tukumluer kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Serhat Tukumluer Kimdir?

49 yaşında ki oyuncumuz Serhat Tukumluer, 29 Haziran 1972 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde başlayan ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlayan Serhat Tukumluer, kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Tersine Akan Nehir dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Serhat Tukumluer daha önce Yeraltı, Devrim Arabaları, Bir Umut Yeter, Vatanım Sensin, Filinta gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Serhat Tukumluer Yer Aldığı Diziler

1997 Tersine Akan Nehir – Mazlum
2003 Çaylak – Asım
2004 Kasırga İnsanları – Alphan
2004 Sahra – Mithat Demircan
2006 Esir Kalpler – Demir Uyguner
2006 Erkekler Ağlamaz – Murat
2007 Ezo gelin – Kadim Avşar
2008 Ay Işığı – Kemal Aydost
2009 Kül ve Ateş – Ömer Toprak
2010 Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan – Yüzbaşı Metin Orhun
2011-2014 Umutsuz Ev Kadınları – Sinan Kalyoncu
2014-2017 Filinta – Boris Zaharyas
2016 Oyunbozan – Mahir Yamaner
2017 Vatanım Sensin – Başbakan yardımcısı Kostas
2018 Bir Umut Yeter – Kenan Akar
2019-2021 Hercai – Hazar Şadoğlu

Serhat Tukumluer Resmi İnstagram Hesabı

Alparslan Selçuklu dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Serhat Tukumluer’in herhangi bir sosyal medya hesabı yoktur. Bizler, başarılı oyuncumuz Serhat Tukumluer, Twitter ya da Instagram hesabı açtığın zaman bunu sayfamızda paylaşacağız.

Serhat Tukumluer Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Alparslan Selçuklu dizisine Tekfur Grigor karakteriyle dahil olan oyuncumuz Serhat Tukumluer’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Serhat Tukumluer 2007 yılında kendi gibi oyuncu meslektaşı oyuncu, Senan Kara ile birliktedir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz ünlü çiftin bir de çocukları vardır.

Alparslan Selçuklu Tekfur Grigor karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Serhat Tukumluer’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..