Alparslan Selçuklu Akça Hatun Diziden Neden Ayrıldı Çıktı?

Alparslan Selçuklu Akça Hatun öldü mü Diziden Neden Ayrıldı Çıktı? Alparslan Selçuklu Akça Hatun 2. sezon olacak mı?

19.04.2022
1.346

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça hatun karakterini oynayan Fahriye Evcen diziden çıkacak mı, ayrılacak mı merak konusu oldu. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken Akça hatun karakteri Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin başrolünde yer alıyor. Ancak son gelen bilgiler Akça Hatun’un sezon sonunda ölerek diziden ayrılacağı yönünde.

Alparslan Büyük Selçuklu Akça Hatun diziden çıkacak mı?

Akli filmin yapımcılığını üstlendiği TRT 1 ekranlarının pazartesi günleri yayınladığı sevilen dizi Alparslan Büyük Selçukluda sezon sonu önemli bir ayrılık yaşanacak. Akça hatun karakteri ile herkesin sevip saydığı Fahriye Evcen diziye veda ediyor. 27. bölüm ile sezon finali yapacak olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki Akça hatun ayrılığı soru işaretlerini birlikte getirdi. Akça hatun ölecek mi kesin olarak ayrılacak mı? 2. Sezon Alparslan dizisinde Akça hatun olacak mı izleyici merak etse de ayrılık kesin gözüküyor.Alparslan Selçuklu Akça Hatun Diziden Neden çıktı

Alparslan Selçuklu dizisi Akça hatun neden ayrıldı?

Akça hatun karakterinin böylesine sevildiği ve yüksek reyting aldığı bir diziden çıkması elbette sizlerinde dikkatinden kaçmamıştır. Burak Özçivit’in eşi olan Fahriye Evcen geçtiğimiz yıl bir çocuk (Karan) sahibi olmuş ancak dizi setlerine dönmesi oğluna yeterli ilgiyi gösterememesine neden olmuştu. Fahriye Evcen bunu neden göstererek Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki Akça hatun rolünde ayrılmak istediğini yapımcıya iletti. Zaten anlaşma yaparken bir sezonluk sözleşme yapan Fahriye Evcen sezon sonunda Akça hatun rolüne ve diziye veda edecek.

Alparslan Selçuklu dizisi Akça hatun ölecek mi?

Alparslan Selçuklu Akça Hatun neden ayrıldıAlparslan Selçuklu dizisinde Fahriye Evcen’in sözleşmesi bittiği için sezon sonunda ayrılacak olması acaba ölerek mi diziden çıkacak yoksa sürpriz bir ayrılık mı olacak sorusunu merak ettirdi. Aldığımız son bilgilere göre Akça hatun ölerek diziye veda edecek. Sizce Akça hatun karakterinin ölmesi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılması iyi olur mu? İzleyici tepki verir mi bu ayrılığa, bu konudaki yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz, lütfen aşağıya yazınız. Alparslan Selçuklu Ayrılan Oyuncular burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. İlknur babrak dedi ki:

  Tarih te Alparslan İn ilk eşi ölmesi olmaz

 2. Zeynep Betül TAVŞAN dedi ki:

  Akça ölmesin ölürse film final olur ve hiç tadı kalmaz alparslanında başkasıyla olmasını istemeyiz akça ölmesin lütfen size yalvarırım nolur bir çare bulundu ölmesin

  1. Anonim dedi ki:

   Çocuğuna zaman ayıramıyorum demiş