Alparslan Dizisi İbrahim Yınal Kimdir? Uygar Özçelik

Bu konumuzda sizler için Alparslan Dizisi İbrahim Yınal Kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz. Alparslan dizisine yeni katılan İbrahim Yınal karakterini yakından tanıtacağız. 4 Ekim 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Alparslan dizisinin başrollerini Fahriye Evcen ve Barış Arduç paylaşacaktır.

Uygar Özçelik Alparslan Dizisinde İbrahim Yınal karakteriYönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturacağı Alparslan dizisinin yapımcılığını Emre Konuk üstlenmiştir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Alparslan dizisine yeni katılan İbrahim Yınal karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Alparslan dizisine yeni katılan İbrahim Yınal karakterini daha yakından tanıtacağız ve Alparslan dizisi İbrahim Yınal kimdir? Alparslan dizisi İbrahim Yınal karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Dizisi İbrahim Yınal Karakteri Kimdir?

4 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Alparslan dizisine yeni katılan İbrahim Yınal karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler İbrahim Yınal karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız Tamam bunu sizlerle paylaşacağız.Alparslan Dizisi İbrahim Yınal ROLÜ Uygar Özçelik

Alparslan Dizisi İbrahim Yınal Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alparslan dizisine yeni katılan İbrahim Yınal karakterine başarılı oyuncumuz Uygar Özçelik hayat verecektir. Alparslan dizisini heyecanla bekleyen izleyiciler tarafından İbrahim Yınal karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Uygar Özçelik de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Uygar Özçelik’i daha yakından tanıtacağız ve Uygar Özçelik kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibisoruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Uygar Özçelik Kimdir?

38 yaşındaki oyuncumuz 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan Uygar Özçelik, tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Oyuncu Dükkanı menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Uygar Özçelik, tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği ve yönetmen yardımcılığı da yapmaktadır. Kamera karşısında ilk defa 2006 yılında Kaybolan Yıllar isimli dizi ile geçen başarılı oyuncumuz dizide hayat verdiği Avşar karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Genco dizisinde boy göstermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Genco dizisinde hayat verdiği Ejder karakteri sayesinde yakalayan oyuncumuz daha önce, Küçük Kadınlar, Guruldayan Kalpler, Şeref Meselesi, Ne Münasebet, Avrupa Yakası, 7. Gün, İstanbullu Gelin, Gülperi, Aşk Ağlatır, Aşk Büyü Vs, gibi başarılı projelerde de yer almıştır. 2021 yılında Gain’de yayınlanan Sekron dizisindeki performansıyla dikkat çeken oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Ali Rıza’nın eniştesi Rasim karakterlerine hayat verdiği Arıza dizisiyle geçmiştir.

Uygar Özçelik Yer Aldığı Diziler

Alparslan (İbrahim Yınal, 2021)
Arıza (Rasim, 2020-2021)
Sekron (2021)
Aşk Ağlatır (Semih, 2019)
Gülperi (Mehmet, 2019)
İstanbullu Gelin (2019)
8. Gün (Engin, 2018)
7 Yüz  (Mehmet, 2017)
Fi (Konuk Oyuncu, 2017)
Ne Münasebet (2015)
Şeref Meselesi (Namık, 2014)
Küçük Kadınlar (Ömer/Ragıp, 2009-2010)
Avrupa Yakası (Konuk Oyuncu, 2009)
Genco (Ejder, 2007)
Kaybolan Yıllar (Avşar, 2006)

Uygar Özçelik Resmi Instagram Hesabı

uygar ozcelik kimdir yeni dizi alp arslanBu sezon Alparslan dizisi ile ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Uygar Özçelik sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 253 gönderisi ve yaklaşık olarak 5 bin takipçisi vardır. Uygar Özçelik’in resmi instagram hesabı: @uygarozcelik

Uygar Özçelik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

38 yaşındaki başarılı oyuncumuz Uygar Özçelik, henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncumuz Uygar Özçelik, ünlü fotoğrafçı Ayşegül Karacan ile birliktedir.

Bu konumuzda sizler için Alparslan dizisine yeni katılan İbrahim Yınal karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Uygar Özçelik’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alparslan Dizisi İbrahim Yınal Kimdir? sorusuna yanıt verdik. Alparslan Dizisinin oyuncuları konumuza da göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: