Alparslan Dizisi Begim Şehver Kimdir? (Zeynep Özder)

29.07.2021
1.020

Bu konumuz Alparslan Dizisi Begim Şehver Kimdir? hakkında olacak. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğinde olan Sultan Alparslan dizisi ilerleyen günlerde TRT 1 kanalında olan yayın hayatına başlayacak. Başrol oyunculuğunu Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in üstlenmiş olduğu Sultan Alparslan dizisindeki karakterler de oldukça merak ediliyor. Sultan Alparslan dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi Begim karakteri oluştur. Bizde bu konumuzda Alparslan dizisindeki Begim karakterinden ve Begim karakterine hayat verecek olan oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Alparslan Dizisi Begim Karakteri

Alparslan Dizisi Begim Karakteri

Alparslan dizisindeki Begim karakterinin karakteristik özellikleri de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Güzelliği ve oyunculuğu ile pek çok kişiyi etkileyecek olan Begim karakterinin tam ismi Begim Şehver’dir. Begim Şehver karakteri Barış Arduç’un hayat vereceği karakterin ablası rolünde karşımıza çıkacak. Begüm Şehver karakteri Barış Arduç’un hayat verdiği Alparslan’ın ablası olurken, karakterin karakteristik özellikleri net bir şekilde resmi olarak açıklanmadı. Begim Şehver karakterinin karakteristik özellikleri resmi olarak açıklandığı zaman güncel olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Alparslan Dizisi Begim Kimdir?

Alparslan dizisindeki Begim karakterine hayat verecek güzel ve başarılı oyuncumuz da izleyicilerin oldukça dikkatini çekti. TRT 1’de ilerleyen haftalarda yayın hayatına başlayacak olan Alparslan dizisindeki Begüm Şehver karakterine güzel ve başarılı oyuncumuz Zeynep Özder hayat verecektir. Zeynep Özder’i merak edip yakından tanımak isteyen okur ve izle izleyicilerimiz adına da konumuzun ilerleyen kısmında Begüm Şehver karakterine hayat verecek olan Zeynep Özder’den detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Zeynep Özder’i yakından tanıyıp hayatı ile ilgili bilgileri öğrenebilmek adına konumuzun ilerleyen kısmını okuyabilirsiniz.Zeynep Özder Kimdir

Zeynep Özder Kimdir?

Güzelliği ve oyunculuğu ile oyunculuk sektörünün en sevilen ve beğenilen isimlerinden bir tanesi olan Zeynep Özder, 1985 yılında Ankara’da doğdu. Küçük yaşlarda piyano ve çello eğitimi almaya başlayan Zeynep Özder, üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Akademik Oda Orkestrası’nda çello ile performansını sergiledi. Piyano ve çello konusunda oldukça başarılı olan Zeynep Özder, 2005 yılından 2007 yılına kadar yaklaşık 2 yıl boyunca Cumhurbaşkanlığı Senfoni orkestrasında sanatçı olarak çalıştı. 2012 yılında ise oyunculuk sektörüne giriş yapmak isteyerek Koyu Kırmızı projesinde Mercan karakterine hayat verdi. En son karşımıza Benim Adım Melek dizisi ile 2019 yılında çıktı. Oyunculuğa 2 yıl ara veren Zeynep Özder 2021-2022 sezonunda ise Alparslan dizisindeki Begim Şehver karakteri ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Zeynep Özder’in Yer Aldığı Diziler

2012 – Koyu Kırmızı (Mercan)
2013 – İntikam
2018 – 4N 1K Yeni Başlangıçlar
2019 – Benim Adım Melek
2021 – Alparslan (Begim)Zeynep Özder'in Resmi İnstagram Hesabı

Zeynep Özder’in Resmi İnstagram Hesabı

Zeynep Özder’in resmi instagram hesabı da pek çok kişinin dikkatini çekti. Zeynep Özder resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile fotoğraf karelerini sık sık paylaşmaktadır. Zeynep Özder’in resmi instagram hesabında 149 gönderisi bulunurken 63,6 bini aşkın da takipçisiyer almaktadır. Zeynep Özder’in resmi instagram hesabını yakından görmek ve oyuncumuzun fotoğraflarını incelemek isterseniz @zeynep_ozder kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.

Zeynep Özder Evli Mi? Eşi Kim?

Zeynep Özder Evli Mi Eşi KimGüzelliği ve oyunculuğu ile izleyicilerden tam not almayı başaran Zeynep Özder’in evli olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Zeynep Özder, 2013 yılında Mehmet Bilal ile evlenerek, dünya evine girdi. Yaklaşık 8 yıldır evli olan Mehmet Bilal ve Zeynep Özder çiftinin mutlu bir evliliği vardır. Zeynep Özder ve Mehmet Bilal çiftinin bir tane de kızı vardır.

Alparslan dizisindeki Begüm karakterinden ve Begüm karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Zeynep Özder’den sizlere bahsettik. Alparslan Dizisi Oyuncu Kadrosu burada. Sizlerin de konu hakkındaki soru, görüş, yorum ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Alparslan dizisindeki Begim karakterini nasıl buluyorsunuz? Alparslan dizisindeki Begim karakterini beğeniyor musunuz?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.