Alparslan Dizisi Akınay Kimdir? Ayşegül Ünsal

Bu konumuzda sizler için Alparslan Dizisi Akınay Kimdir? konusunda detayları aktaracağız. Alparslan dizisine yeni katılan Akınay karakterini yakından tanıtacağız. Selçuklu Devleti’nin ikinci lideri Alparslan’ın hayatını konu edinen Alparslan dizisi 4 Ekim 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturacağı Alparslan dizisinin yapımcılığını Emre Konuk üstlenmiştir.

Alparslan Dizisi Akınay Kimdir? Başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in paylaşacağı Alparslan dizisine yeni katılan Akınay karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alparslan dizisine yeni katılan Akınay karakterini daha yakından tanıtacağız ve Alparslan dizisi Akınay karakteri kimdir? Alparslan dizisi Akınay karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Dizisi Akınay Karakteri Kimdir?

Ayşegül Ünsal Alparslan Dizisinde Akınay rolünde4 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Alparslan dizisine yeni katılan Akınay karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Alparslan dizisine yeni katılan Akınay karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Dizisi Akınay Kimdir?

Alparslan dizisine yeni katılan Akınay karakterine başarılı oyuncumuz Ayşegül Ünsal hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Akınay karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Ayşegül Ünsal da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda TRT’nin merakla beklenen Alparslan dizisine yeni katılan oyuncumuz Ayşegül Ünsal’ı daha yakından tanıtacağız ve Ayşegül Ünsal kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ayşegül Ünsal Kimdir?

48 yaşındaki oyuncumuz 17 Ağustos 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro anasanat dalı oyunculuk bölümünden mezun olan Ayşegül Ünsal, Nermin Yalçın tiyatrosunda ‘Beni Biraz Yönetir Misin?’ Isimli tiyatro oyununda yönetmen yardımcısı, oyuncu ve dansçı olarak yer almıştır. Bu şekilde oyunculuğa adım atan Ayşegül Ünsal, hareket meditasyonları ve nefes teknikleri üzerine de çeşitli eğitimler almıştır. Kamera karşısında ilk defa 1993 yılında Yaz Evi isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizideki performansı ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Zamanda Yolculuk dizisinde boy göstermiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve bugüne kadar birçok tiyatroda yer alan oyuncumuz daha önce Göl Zamanı, Gelin, Baba Evi, Süper Baba, Kuzenlerim, Sonradan Görmeler, Köprü, Vali, Maskeli Balo, Kiraz Mevsimi gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2018 yılında Aşk Ve Mavi dizisiyle geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Alparslan dizisi reklamlarda olacaktır.

Ayşegül Ünsal Yer Aldığı Diziler

Alparslan: 2021
Aşk ve Mavi: 2016-2018
Kiraz Mevsimi: 2014-2015
Maskeli Balo: 2009
Köprü: 2006-2008
Kuzenlerim: 2002-2005
Gelin: 2003-2004
Babam ve Biz: 2001
Baba Evi: 1997-2001
Süper Baba: 1996-1997
Sonradan Görmeler: 1996
Zamanda Yolculuk: 1994
Yaz Evi: 1993

Ayşegül Ünsal Resmi İnstagram Hesabı

Alparslan Dizisi Akınay Kimdir Ayşegül ÜnsalBu sezon Alparslan diziyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Ayşegül Ünsal’ın instagram hesabı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 477 gönderisi ve 147 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ayşegül Ünsal’ın resmi ınstagram hesabı: @aysegul_unsal

Ayşegül Ünsal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Ayşegül Ünsal henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz Ayşegül Ünsal’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Ayşegül Ünsal’ın hayatında binilen biri yoktur.

Bu konumuzda sizler için TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alparslan dizisine yeni katılan Akınay karakterini ve Akınay karakterine hayat veren oyuncumuz Ayşegül Ünsal’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alparslan Dizisi Akınay Kimdir Ayşegül Ünsal hakkında bilgiler verdik. Alparslan Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: