Alparslan Büyük Selçuklu Süleymanşah Kimdir? Anıl Özdemirci

23.03.2023
747

Alparslan Büyük Selçuklu Süleymanşah kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Emre Konuk’un kaleme aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Sedat İnci yönetmenliğinde çekilen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Süleymanşah karakterini oyuncumuz Anıl Özdemirci canlandıracaktır. Bizlerde, Alparslan Büyük Selçuklu Süleymanşah kimdir? Süleymanşah karakterini canlandıran oyuncumuz Anıl Özdemirci’yi yakından tanıtacağız. anil ozdemirci kimdir

Alparslan Büyük Selçuklu Süleymanşah Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Süleymanşah karakteri diziye yeni katılmıştır. Diziye sonradan dahil olmasına rağmen ana karakterlerinden biri olan Süleymanşah karakteri, Kutalmış’ın oğludur. Süleymanşah aynı zamanda Melik Mansur’la da kardeşdir.

Alparslan Büyük Selçuklu Süleymanşah Kimdir?

Diziye yeni katılan Süleymanşah karakterine oyuncumuz Anıl Özdemirci hayat verecektir. Süleymanşah karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Anıl Özdemir’de merak ediliyor. Bizler de sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Anıl Özdemirci’yi yakından tanıtacağız ve Anıl Özdemirci hakkında ki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Anıl Özdemirci

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine yeni katılan Anıl Özdemirci, Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2020 yılında yayınlanan Mücadele Çıkmazı filminde rol alan oyuncumuz aynı yıl Rom An filminde de yer almıştır.Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan Anıl Özdemirci, aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kağıttan Hayatlar filmiyle geçmiştir.

Anıl Özdemirci Yer Aldığı Diziler

Oyuncumuz Anıl Özdemirci daha önce Ro Man, Mücadele Çıkmazı, Kağıttan Hayatlar gibi oldukça başarılı filmlerde yer almıştır. Ancak oyuncumuzun yer alacağı iki dizi projesi Alparslan Büyük Selçuklu olmuştur. Genç oyuncumuz Anıl Özdemirci Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Süleymanşah karakterini canlandıracaktır. veda mektubu dizisi suleymansah kimdir

Anıl Özdemirci Resmi İnstagram Hesabı

Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulun oyuncumuz Anıl Özdemirci’nin Instagram da 46 gönderisi ve yaklaşık 2 bin takipçisi bulunmaktadır. Anıl Özdemirci’nin resmi Instagram hesabı: @anil.ozdemirci

Anıl Özdemirci Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Anıl Özdemirci’nin hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Anıl Özdemirci uzun yıllardır aynı üniversitede eğitim gördüğü ve kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Meltem Koç ile birliktedir.

Alparslan Büyük Selçuklu Süleymanşah kimdir? Süleymanşah karakterini canlandıran Anıl Özdemirci’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.