Alparslan Büyük Selçuklu Melik Mansur Kimdir? Doğukan Çevik

23.03.2023
1.331

Alparslan Büyük Selçuklu Melik Mansur kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Akli Film imzalı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yönetmen Koltuğunda Sedat İnci oturmaktadır. TRT’nin reyting rekortmeni Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Melik Mansur karakterine oyuncumuz Doğukan Çevik hayat verecektir. Bizlerde, Alparslan Büyük Selçuklu Melik Mansur kimdir? Melik Mansur karakterini canlandıran oyuncumuz Doğukan Çevik’i yakından tanıtacağız.

Alparslan Büyük Selçuklu Melik Mansur Karakteri Kimdir?

Alparslan Büyük Selçuklu Melik Mansur rolü Doğukan ÇevikSenaryosunu Emre Konuk’un kaleme aldığı Alparslan Büyük Selçuklu Melik Mansur karakteri diziye yeni katılmıştır. Diziye yeni katılmasına rağmen Alparslan Büyük Selçuklu’nun ana karakterlerinden biri olan Melik Mansur karakteri, Kutalmış’ın oğullarından biridir. Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinin 2. Sezon Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Alparslan Büyük Selçuklu Melik Mansur Kimdir?

Kutalmış’ın oğlu Melik Mansur karakterine oyuncumuz Doğukan Çevik hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Alparslan Büyük Selçuklu’nun izleyicileri dizinin kadrosuna yeni dahil olan genç oyuncumuz Doğukan Çevik’i de merak etti. Bizlerde Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Melik Mansur karakterini canlandıracak olan genç oyuncumuz Doğukan Çevik’i yakından tanıtacağız.

Doğukan Çevik Kimdir?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinin kadrosuna yeni katılan genç oyuncumuz Doğukan Çevik, İstanbul Topkapı Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyuncumuz Orta Direk Tiyatro topluluğunda aktif olarak sahne almaktadır. Doğukan Çevik Shell, Patos, Metro Çikolata gibi markaların reklam filmlerinde rol alarak sektöre adım atmıştır. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan Doğukan Çevik, Leylifer dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

Doğukan Çevik Yer Aldığı Diziler

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz 2023 yılında Leylifer dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Doğukan Çevik şimdilerde ise Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Melik Mansur karakterini canlandıracaktır. Bizler oyuncumuzun önümüzdeki yıllarda oldukça başarılı projelerde yer alacağını düşünüyoruz.

Doğukan Çevik Resmi Instagram Hesabı

Guray Hocaoğlulları menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Doğukan Çevik resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram da 31 gönderisi ve 36 binden fazla takipçisi bulunan genç oyuncumuz Doğukan Çevik’in resmi Instagram hesabı: @mdogukancevik

Doğukan Çevik Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Doğukan Çelik ve sevgilisiOyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Doğukan Çevik henüz evli değildir. Oyuncumuz Doğukan Çevik, sektörün yeni yüzleri arasındadır. Bundan dolayı da oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, Doğukan Çevik’in hayatında bilinen biri yoktur.

Büyük Selçuklu Melik Mansur kimdir? Melik Mansur karakterini canlandıran Doğukan Çevik’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğini şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.