Alparslan Büyük Selçuklu Ermeni Prenses Kimdir? Aslıhan Karalar

20.05.2023
367

Alparslan Büyük Selçuklu Ermeni Prenses kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Emre Konuk’un kaleme aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Ermeni Prenses karakterine oyuncumuz Aslıhan Karalar hayat verecektir. Bizlerde Alparslan Büyük Selçuklu Ermeni Prenses karakterini ve Ermeni Prenses karakterini canlandıran oyuncumuz Aslıhan Karalar’ı yakından tanıtacağız.

Alparslan Büyük Selçuklu Ermeni Prenses Karakteri Kimdir?

Alparslan Büyük Selçuklu Ermeni Prenses Aslıhan KaralarYönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Ermeni Prenses karakteri, diziye yeni katılmıştır. Ermeni Prenses, Alparslan Büyük Selçuklu’nun ana karakteri arasınadır. Ermeni Prenses karakterine ise oyuncumuz Aslıhan Karalar hayat verecektir. Barış Arduç Alparslan Selçuklu Dizisinden Neden Ayrıldı, Geri Gelecek Mi?

Alparslan Büyük Selçuklu Ermeni Prenses Kimdir?

Dizinin önemli karakterleri arasında yer alan Ermeni Prenses’i oyuncumuz Aslıhan Karalar canlandıracaktır. Bizlerde Aslıhan Karalar kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Aslıhan Karalar Alparslan Selçuklu dizisinde Ermeni Prenses rolünde

Aslıhan Karalar Kimdir?

27 Nisan 1999 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aslıhan Karalar, Ankara Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi’nden mezun olmuştur. Londra’da Kings College üniversitesinde İşletme okuyan Aslıhan Karalar, 2017 Best Model of The World birincisi olmuştur. Bu şekilde tanınan Aslıhan Karalar, 2018 yılında Şahin Tepesi dizisiyle oyunculukla tanışmıştır. Profesyonel olarak modellik de yapan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Adanış: Kutsal Kavga filmiyle geçmiştir.

Aslıhan Karalar Yer Aldığı Diziler

2018 Şahin Tepesi – Ezgi Birsöz
2019-2020 Kuruluş Osman – Burçin Hatun
2021 Doğu – Tuğçe
2022 Camdaki Kız
2023 Alparslan Büyük Selçuklu – Ermeni Prenses

Aslıhan Karalar Resmi Instagram Hesabı

Güzel oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Aslıhan Karalar’ın 869 gönderisi ve 386 bin takipçisi vardır. Aslıhan Karalar’ın resmi Instagram hesabı: @aslihankaralar

Aslıhan Karalar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yıldızı parlayan isimler arasında yer alan Aslıhan Karalar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Güzel oyuncumuz Aslıhan Karalar evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Aslıhan Karalar daha önce Hakan Sabancı ile birlikteydi. Ancak ünlü çift anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Güzel oyuncumuz Aslıhan Karalar’ın şimdilerde ise sevgilisi yoktur.

Alparslan Büyük Selçuklu Ermeni Prenses kimdir? Ermeni Prenses karakterini canlandıran oyuncumuz Aslıhan Karalar’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.