Alparslan Selçuklu Alexander ve Besasiri Neden Yok Ayrıldı mı?

11.01.2023
646

Alparslan Büyük Selçuklu Alexander ve Besasiri neden yok? Ayrıldı mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu’nun Yapımcılığını Akli Film üstlenmiştir. İzleyiciler, yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Alparslan Büyük Selçuklu Alexander ve Besasiri’nin dizide neden olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Alparslan Büyük Selçuklu Alexander ve Besasiri neden yok? çıktı mı? Sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Büyük Selçuklu Alexander ve Besasiri Neden Yok?

Başrollerini Barış Arduç, Kayra Zabgu, Mehmet Özgür ve Serhat Tutumluer’in paylaştığı Alparslan Büyük Selçuklu, Alexander ile Besasiri dizinin ana karakterlerindendir. Alexander, karakterini oyuncumuz Bora Cengiz canlandırmaktadır. Besasiri karakterine ise oyuncumuz Devrim Saltoğlu hayat vermekteydi. Dizinin oyuncu kadrosunda sonradan katılmalarına rağmen önemli karakterler olan Alexander ve Besasiri Alparslan Büyük Selçuklu’dan ayrılmıştır ve bu yüzden dizide yoktur.Alparslan Selçuklu Alexander ve Besasiri Neden Yok Ayrıldı mı

Alparslan Büyük Selçuklu Alexander ve Besasiri Ayrıldı Mı?

Bora Cengiz, dizinin kadrosuna sonradan dahil olmasına rağmen önemli bir karakter olan Alexander’ı canlandırmaktadır. Oyuncumuz Devrim Saltoğlu da yine diziye sonradan katılmıştır. Önemli karakteri Vali Besasiri’ye hayat vermektedir. TRT’nin reyting rekortmeni Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin ana karakterlerinden olan Alexander ve Besasiri Alparslan Selçuklu dizisinden ayrılmıştır. Bu yüzdeden bu iki oyuncumuzun dizi de yoktur.
Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Reyting Sonuçları:

Alparslan Büyük Selçuklu Alexander ve Besasiri Diziden Neden Çıktı?

İzleyiciler Alexander ve Besasiri karakterinin diziden neden çıktığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Alexander ve Besasiri karakteri diziye bu sezon katılmıştır. Sonradan katılmalarına rağmen önemli karakterler olan Alexander ve Besasiri, diziden hikayeleri bittiği için ayrılmıştır. Yani oyuncularımız Devrim Saltoğlu ve Bora Cengiz Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden senaryo gereği çıkmıştır.

Alparslan Selçuklu Alexander ve Besasiri’nin diziden neden çıktığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.