Alp Navruz 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Kimle Hangi Kanalda Başrolde

31.01.2023
69

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan başarılı oyuncumuz Alp Navruz’un yeni sezon projesinden, oyuncumuzun 2023-2024 projesinin belli olup olmadığından ve yeni dizisinde kiminle birlikte başrol olmayacağından bahsedeceğiz. Alp Navruz 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Kimle Hangi Kanalda Başrolde işte konumuz..

Alp Navruz Kimdir? 2023-2024 Yeni dizisi nedir

Alp Navruz kimdir 2021-2022 Yeni Dizi projesi nedir15 Ocak 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncumuz, Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle geçen oyuncumuz hayat verdiği Cenk karakteriyle büyük beğeni toplamış ve daha ilk dizisi olmasına rağmen adını duyurmayı başarmıştır. Aynı yıl Arkadaşlar İyidir dizisinde de yer alan oyuncumuz, 2017 yılında Fazilet Hanım Ve Kızları dizisiyle ilk defa başrol oynamıştır. Sektörüde yeni olmasına rağmen oyuncumuz 2018 yılında, 3 farklı kategoride Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu ödülünü almıştır. Oyuncumuzun tam adı ise Seyit Alp Navruz’dur.

Alp Navruz Yer Aldığı Diziler

2016 Aşk Laftan Anlamaz – Cenk
2016 Arkadaşlar İyidir – Berke
2017-2018 Fazilet Hanım ve Kızları – Sinan Egemen
2018-2019 Elimi Bırakma – Cenk Çelen
2020-2021 Zümrüdüanka – Serhat Demirkan

Alp Navruz Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Yakışıklı oyuncumuz en son 25 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Zümrüdüanka dizisiyle bizlerin karşısına geçmişti. Ancak dizinin 2. sezonunda aldığı reytingler de bir düşüş yaşanmış ve dizi erken finale gitmek zorunda kalmıştır. 26. bölümüyle final yapan dizinim reytingleri eğer ilk sezonunda ki gibi iyi gelseydi oyuncumuz yeni sezonda Zümrüdüanka dizisiyle bizlerin karşısında olacaktı. Alp Navruz, uzun süredir aralıksız çalıştığını ve bir süre ekranlara ara vermek istediğini söyleyerek, yeni sezonda da ekranlarda olmayacağını söylemiştir.Alp Navruz 2021-2022 Yeni Dizide Kimle Hangi Kanalda Başrolde

Alp Navruz 2023-2024 Projesi Belli Oldu Mu?

Oyuncumuzun en son kadrosunda yer aldığı Zümrüdüanka dizisi, Pandemiden dolayı 21 Mart 2020 tarihinde sezon finali yapmıştı, 12 Eylül 2020 tarihinde 2. sezonuyla Fox Tv başlayan dizinin reytingleri 2. sezonda oldukça düşük gelmiş ve dizi erken finale gitmek zorunda kalmıştır. Geçtiğimiz günlerde final yapan dizinin reytingleri ilk sezonda ki kadar iyi olsaydı dizi hâlâ devam edecekti ve oyuncumuz 2021-2022 sezonlarında Zümrüdüanka dizisiyle izleyici karşısına geçecekti. Fakat öyle olmadı. Oyuncumuz, uzun yıllardır çalıştığını ve artık dinlenmek istediğini söylemiştir. Bundan dolayı 2021-2022 sezonlarında ekranlarda olmayacağını belirten oyuncumuz kararını değiştirir ve bir projeyle anlaşma sağlarsa bunu sizlerle paylaşacağız.

Alp Navruz Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak?

En son yer aldığı dizide, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu, Umut Karadağ, Hatice Aslan, Serhat Özcan, Elif Çakman, Mine Kılıç, Miray Akay, Simge Selçuk, Pelin Abay, Serkan Acay, Barış Küçükgüler, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Doğa Zeynep Doğuşlu, Gökhan Bekletenler, Gönül Akbaş, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi başarılı isimlerle birlikte rol alan oyuncumuz, herhangi bir proje ile anlaşma sağladığı zaman, oyuncumuzun çalışma arkadaşlarını da sizlerle paylaşacağız.

Alp Navruz Yeni Dizisi Hangi Kanalda Ve Oyuncumuz Kiminle Başrolde Oynayacak?

Oyuncumuzun en son başrolünde yer aldığı Zümrüdüanka dizisi Fox Tv de ekranlara gelmekteydi. Başarılı oyuncumuz dizinin başrolünü Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Hatice Aslan ve İsmail Hacıoğlu ile paylaşıyordu. Ancak dizi 6 Ocak 2021 tarihinde final yapmıştır. Oyuncumuz, 2016 yılından beri aralıksız çalıştığını, artık çok yorgun olduğunu ve bu yılı dinlenerek geçirmek istediğini söylemiştir. Oyuncumuz kararını değiştirir ve bir projeyle anlaşma sağlarsa, yeni dizisinin hangi kanalda olacağını sizlerle paylaşacağız.

Alp Navruz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Alp Navruz 2021-2022 Yeni Dizisi NedirYakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Alp Navruz, kendi gibi oyuncu Ebru Sam ile bir süredir birliktedir.

Alp Navruz Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan yakışıklı oyuncumuz resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagramda 199 gönderisi olan oyuncumuzun 3,1 milyon da takipçisi vardır. Alp Navruz’un resmi instagram hesabı: @alpnavruz

Alp Navruz Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz tarzıyla da merak konusu olmaktadır. Oyuncumuzun sevenleri Alp Navruz’un giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuz yeni sezonda yer alacağı projeye karar verdiği zaman, yeni dizisinde ve özel hayatında giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere yakışıklı oyuncumuz Alp Navruz’un yeni sezon projesinden, oyuncumuzun yeni projesinin hangi kanalda olacağından ve başrolü kiminle paylaşacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alp Navruz 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir? Kimle Hangi Kanalda Başrolde konusu hakkında bilgiler verdik. 2023 Yeni Dizileri hakkında detaylar konumuzda.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. A misafir dedi ki:

    İnşallah en kısa zaman alp navruzun yeni dizisi hakkında gelisme olur bekliyoruz

  2. Misafir dedi ki:

    Alp navruz yeni dizisini sabırsızlıkla bekliyoruz ınşallah kısa zaman başlar

  3. Anonim dedi ki:

    Alp naftuzun bu yıl dizisi varmi