Alp Kırşan Kapanmadan Kazan Yarışmasında Hangi Model Araba Veriliyor?

Kapanmadan Kazan Yarışmasında Hangi Model Araba Veriliyor? Kapanmadan Kazan yarışması çok yakında Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Kapanmadan Kazan yarışması formatı nasıl? Kapanmadan Kazan yarışmasında hangi model araba veriliyor? Bu bilgileri sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Alp Kırşan’ın sunuculuğunu yaptığı Kapanmadan Kazan yarışması bilgi yarışması formatında. Aslında bu format 2013 yılında Atv de Murat Serezli sunuculuğunda yine Kapanmadan Kazan yarışması olarak yayınlanmıştı. O zaman çok beğenilen bu program 6 yıl aradan sonra tekrar yayınlanıyor. Bu sefer sunucusu Alp Kırşan oluyor. Alp Kırşan her zaman komik sevimli tavırları ile Türk izleyicinin sempatisini kazanmıştır.

Alp Kırşan’ın sunucusu olduğu Kapanmadan Kazan yarışmasında eğlenceli sorular var bu soruların ardından da oyunlar ve oyunların içinde ödüller veriliyor. Kapanmadan Kazan yarışmasında bilgi gerekiyor hem de ödülleri toplamak için hızlı olmak gerekiyor. Bu yarışmada hem eğlenceli hem de çok zorlu geçeceğe benziyor.

Kapanmadan Kazan yarışması diğer bilgi yarışmasından farklı olarak iki kişi takım halinde yarışıyor. Kapanmadan Kazan yarışmasına istediğin bir kişi ile takım olup gelebilirsin. Arkadaşın, eşin, kayınvaliden, gelinin, abin kardeşin farketmez. Bu yarışmada önemli olan soruları bilip ödülleri zamanında toplamak. Süre dolup kapı kapandığında içeri de olamazsan işte o zaman oyun biter elenirsin!

Kapanmadan Kazan Yarışması Formatı Nasıl?

Kapanmadan Kazan yarışmasında iki kişi birlikte yarışıyor. Yarışmacılardan birisi ödülleri toplamak için aşağı iniyor. Diğeri ise soruları cevaplamak için yukarıda kalıyor. Alp Kırşan yani sunucu Kapanmadan Kazan yarışması için soruları soruyor. Sorular doğru cevaplanınca aşağıda ödüllerin olduğu kısımda duran yarışmacının kapısı açılıyor ve verilen süre içinde ödülleri topluyor. Büyük ödülleri kazanmak için de bazı oyunları parkurları bitirmesi gerekiyor. İki yarışmacının da kıyasıya birlik için yarıştığı programda beyaz eşya ödülünde teknoloji ödüllerine kadar bir çok ödül dağıtılıyor.

Kapanmadan Kazan Yarışmasında Büyük Ödül Arabanın Markası Ne?

Kapanmadan Kazan yarışmasında birçok ödül veriliyor. Kapanmadan Kazan yarışmasında tatil ödülü, beyaz eşya seti buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fotoğraf makinesi, telefon, televizyon ve en büyük ödül araba. Daha bir çok ödül veriliyor bu yarışmada. Kapanmadan Kazan yarışmasında verilen büyük ödül araba nedir?

Televizyonda yapılan yarışmalarda  büyük ödül olarak araba veriliyor. Bu arabaların marka yerleri kapalı oluyor. Bu yüzden de izleyiciler ve yarışmaya katılmayı planlayanlar verilecek olan arabayı merak ediyorlar. Bizlerde sizler için verilecek olan arabanın markasını modelini bulduk.

Kapanmadan Kazan yarışmasında verilen araba FİAT EGEA.. Fiat Egea arabası özellikleri neler sizlerle paylaşalım.. FİAT EGEA MODEL ÖZELLİKLERİ;

Fiat Egea makyajlanmış kasası daha güçlü motor, daha konforlu iç tasarım ve yepyeni özellikleri ile sürücülerin dikkatini çekmeyi başarmış bir araba. Fiat Egea’da ASR, yokuş kalkış desteği, Mcpherson süspansiyon ve 11 metre dönüş çapı sayesinde en dar alanlarda bile yüksek manevra kabiliyeti sunan yepyeni bir model. Fiat Egea, hız sabitleme, yağmur ve karanlık sensörleri, geri görüş kamerası, 6 hava yastığı, ABS sistemi ve TCS, DST, ERM ve yokuş kalkış desteği ve ESC ile sürüş güveliğini arttıracak.

Fiat Egea daha güçlü ve daha ekonomik 5 farklı motor seçeneği var. Dizel 1.3 16V Multijet 5 ileri manuel şanzıma, Dizel 1.6 16V Multijet 6 ileri manuel şanzıman, Dizel 1.6 16V Multijet 6 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman, Benzinli 1.4 16V 6 ile benzinli şanzıman ve benzinli 1.6 16V 6 ileri tam otomatik şanzıman seçenekleri bulunuyor.

Fiat Egea Fiyatları Nasıl? 

Fiyat Egea Türkiye’de 62 bin TL den başlayan fiyatlarla piyasaya sürüldü. Motor seçenekleri ve eklenecek opsiyonlar ile birlikte aracın fiyatı 150 bin TL ve üzerine kadar yükselebilir. Aşağıda fiyat çizelgesini sizlerle paylaşıyoruz. Fiat Egea arabasını beğenir misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Fiat Egea arabasını kazanmak için Kapanmadan Kazan yarışmasına katılmak istiyor musunuz? Kapanmadan Kazan yarışmasına başvurmak isterseniz Star TV resmi sitesinden başvurabilirsiniz.

Etiketler