Alp Arslan Dukas Karakteri Bilgileri (Sinan Tuzcu)

Akli Film imzalı Alparslan dizisi yeni sezonda TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda, Sedat İnci’nin oturduğu Alparslan dizinin başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen paylaşmaktadır büyük ilgi görmesi beklenilen, Alparslan dizisine yeni katılan Dukas karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Alparslan dizisinde yer alan Dukas karakterini yakından tanıtacağız ve Alparslan dizisi Dukas kimdir? Alparslan dizisi Dukas karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı, dizleri sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Dizisi Dukas Karakteri Kimdir?

Alp Arslan Dukas KarakteriTrt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alparslan dizisine yeni katılan Dukas karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Alparslan dizisinde yer alan Dukas karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Alparslan Dizisi Dukas Kimdir?

Alparslan dizisinde, Dukas karakterine başarılı oyuncumuz Sinan Tuzcu hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Sinan Tuzcu’yu daha yakından tanıtacağız ve Sinan Tuzcu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sinan Tuzcu Kimdir?

44 yaşındaki oyuncumuz Sinan Tuzcu, 10 Temmuz 1977 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalından mezun olan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2003 yılında vizyona giren İnşaat isimli sinema filmi ile geçmiştir. Oyunculuğun yanı sıra senaristlik yapan Sinan Tuzcu, Urfalıyam Ezelden Ve Kehribar dizilerinin senaryosunu kaleme almıştır. Daha önce Arka Sokaklar, Sen Anlat Karadeniz, Son Yaz, Görüş Günü Kadınları, Ihlamurlar Altında, Adanalı, Mavi Gözlü Dev, Aşk Emek Hayaller gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz, kamera karşısına en son 2021 yılında Mavera isimli dizi ile geçmiştir.

Sinan Tuzcu Yer Aldığı Diziler

Alparslan (2021)
Mavera (2021)
Son Yaz (2021)
Bir Başkadır (2020)
Sen Anlat Karadeniz (2018-2019)
Arka Sokaklar (2017)
Kaderimin Yazıldığı Gün – (2014-2015)
Aşk Ekmek Hayaller – (2013)
Görüş Günü Kadınları – (2013)
Adanalı – (2008)
Ihlamurlar Altında
Yol Arkadaşım
Aşk ve Ceza – (2010-2011)

Sinan Tuzcu Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Alparslan dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Sinan Tuzcu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 2804 gönderisi ve 605 bin takipçi vardır. Sinan Tuzcu’nun resmi instagram hesabı: @sinan_tuzcu1

Sinan Tuzcu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Sinan Tuzcu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak konusu olmuştur.  44 yaşındaki oyuncumu, Sinan Tuzcu, 2006 yılında meslektaşı, Dolunay Soysert ile dünyaevine girmiştir. Ancak ikili anlaşamamış ve 2016 yılında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Sinan Tuzcu, 2021 yılının haziran ayında Beyza Kapu ile dünya evine girmiştir. Sizler için Alparslan dizisinde yer alan Dukas karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sinan Tuzcu’yu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler