Alp Arslan Dizisi Emir Bozan Kimdir? Ferit Kaya

12.08.2021
625

Bu konumuzda sizler için Alp Arslan Dizisi Emir Bozan Kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz. Alp Arslan dizisine yeni katılan Emir Bozan karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği Alp Arslan dizinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturmaktadır. Çekimleri ağustos ayının sonunda başlayacak olan Alp Arslan dizisinin başrollerini ise Barış Arduç ve Fahriye Evcen paylaşacaktır.

Ferit Kaya Alp Arslan Dizisinde Emir Bozan rolündeCast çalışmaları devam eden Alp Arslan birisine son olarak Emir Bozan karakteri katılmıştır ve bu karakter izleyiciler tarafından da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Alp Arslan dizisine yeni katılan Emir Bozan karakterini daha yakından tanıtacağız ve Alp Arslan dizisi Emir Bozan kimdir? Alp Arslan dizisi Emir Bozan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Alp Arslan Dizisi Emir Bozan Karakteri Kimdir?

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Alp Arslan dizisine yeni katılan Emir Bozan karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Alp Arslan dizisinde yeni dahil olan Emir Bozan karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zamanı bunu sizlerle paylaşacağız.Alp Arslan Dizisi Emir Bozan Karakteri

Alparslan Dizisi Emir Bozan Kimdir?

Merakla beklenen Alp Arslan dizisinde Emir Bozan karakterini başarılı oyuncumuz Ferit Kaya canlandıracaktır. Çekimleri ağustos ayının sonunda başlayacak olan Alp Arslan dizisine yeni katılan Emir Bozan karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ferit Kaya da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Ferit Kaya’yı daha yakından tanıtacağız ve Ferit Kaya kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ferit Kaya Kimdir?

37 yaşındaki oyuncumuz 24 Şubat 1984 yılında Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde dünyaya gelmiştir. Zaza kökenli olan oyuncumuz Ferit Kaya, Mimar Sinan üniveristesi devlet konservatuarı tiyatro ana sanat dalından mezun olmuştur. Kamera karşısında ilk defa 2006 yılında Erkekler Ağlamaz isimli dizi ile geçen ve yapımcıların dikkatini çeken başarılı oyuncumuz ertesi yıl Menekşe ile Halil, Pazar- Bir Ticaret Masalı, Yersiz Yurtsuz ve Zeynep’in Sekiz Günü isimli projelerde yer almıştır.

Kavak Yelleri dizisinde üç sezon boyunca Uğur karakterini canlandıran Ferit Kaya, 2008 yılının umut veren yeni erkek oyuncu ödülünü, 2007 yılının en iyi oyuncu ödülünü ve umut veren genç erkek oyuncu ödüllerine layık görülmüştür. Daha önce, Güneşin Oğlu, Kollama, Beş Şehir, Kül Ve Ateş, Gecenin Kanatları, Kötü Yol, Kayıp, Yedinci Koğuştaki Mucize, Kuzgun, Çukur, Familya, Sahipli, Bu Son Olsun, Merdiven Altı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Mervan karakterine hayat verdiği Mavera dizisiyle geçmiştir.

Ferit Kaya Yer Aldığı Diziler

2006 Erkekler Ağlamaz
2007 Menekşe ile Halil – Sami
2007 Yersiz Yurtsuz – Veysel
2007 Zeynep’in Sekiz Günü – Genç
2008 Ali’nin Sekiz Günü – Tinerci
2008 Butimar
2008 Güneşin Oğlu – Orkun
2008Karamel – Osman
2008 Merdiven Altı Genç
2008-2009 Kavak Yelleri – Uğur
2009 Kollama – Polis
2009 Beş Şehir – Coşkun
2009 Bu Kalp Seni Unutur Mu? – İdris
2009 Gecenin Kanatları – Selim
2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman Ki – Resul

2011 Muhteşem Yüzyıl – Ayas Paşa
2012 Bu Son Olsun Kovboy Ali
2012 Kötü Yol – İhsan
2013 Kayıp – Bekir Çimen
2014 Annemin Şarkısı – Komiser
2014 Emanet – Ekrem Kozaklı
2015 Muhteşem Yüzyıl Kösem – Kara Sait
2015-2017Aşk ve Mavi – Faysal Koçak
2016 Familya
2016 Arka Sokaklar – Erdal Boyatlı
2017 Adı Efsane – Ozan
2017 Dayan Yüreğim – Cengiz
2018 Bir Deli Rüzgâr – Kemancı Ali
2019 Kuzgun – Cihan
2019-2021 Çukur – Feriğin Murtaza
2021 Fatma – Zafer Yılmaz
2021 Mavera – Mervan

Ferit Kaya Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Alp Arslan dizisi ile ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Ferit Kaya sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun İnstagram da 117 gönderisi ve 287 bin takipçisi vardır. Başarılı oyuncumuz Ferit Kaya’nın resmi instagram hesabı: @feritkaya21

Ferit Kaya Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Ferit Kaya henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de bulunmamıştır. Yani oyuncumuz Ferit Kaya’nın bir sevgilisi yoktur.

Bu konumuzda sizler için Alp Arslan dizisine yeni katılan Emir Bozan karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ferit Kaya’yı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alp Arslan Dizisi Emir Bozan Kimdir? Ferit Kaya konumuz bu kadar. Alp Arslan Dizisinin tüm Oyuncu Kadrosu konumuz burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.