Allianz 97. Yıl Reklamı Videosu Şarkıları Kim Söylüyor

11.12.2020
556

Televizyonda çok güzel ve farklı reklamlar çıkmaya başladı son günlerde. Allianz sigorta da 97. Yıl reklamıyla ilgi odağı oldu. Allianz 97. Yıl Reklamı Videosu Şarkıları Kim Söylüyor konusunda sizlere bilgiler yazacağız bu konuda. Allianz 97. Yıl Reklamında birbirinden farklı ve nostaljik eski şarkı ve türküler de çaldı. Allianz 97. Yıl Reklamının videosu kadar şarkıları kim söylüyor sözleri de sayfamızda olacak.Allianz 97. Yıl Reklamı Videosu Şarkıları

Allianz 97. Yıl Reklamı Videosu Şarkıları Kim Söylüyor

Allianz Sigortanın 97. Yıl Reklam Videosunu aşağıya sizlerin yeniden izlemesi için ekledik. Allianz sigortanın 97. Yıl Reklamı Videosunda çalan şarkıları da sizlere kısaca hatırlatmak istiyoruz. Allianz reklamındaki ilk şarkı herşey yolunda yanıyor eteklerim isimli şarkı Büyük Ev Ablukada grubu seslendiriyor ve şarkının adı GÜNEŞ YERİNDE. Allianz sigorta reklamındaki ikinci şarkı ise Hümeyra’nın söylediği Tutsana Ellerimi şarkısı. Elbette Allianz sigortanın 97. Yıl Reklamındaki şarkılar bu kadar değil.

Allianz sigorta 97. Yıl Reklamındaki  1974 tarihli Yekte yavrum yekte şarkısını ise Zafer Dilek söylüyor. Allianz reklamındaki 1952 tarihli Kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime şarkısını ise Müzeyyen Senar seslendiriyor. Allianz 97. Yıl Reklamında 1923 tarihli fikrimin ince gülü şarkısını ise Sena isimli bir kadın sanatçı seslendirmiş. Kısaca Allianz sigortanın 97. Yıl Reklamında çalan şarkılar böyle. En merak edilen ve sevilenleri aşağıya ekliyoruz. Önce reklamı izleyelim:

Allianz 97. Yıl Reklamında çalan Şarkılar

Allianz 97. Yıl Reklamında çalan fikrimin ince gülü şarkısı

Allianz 97. Yıl Reklamı Yekte Yavrum Yekte şarkısı 1974

Allianz reklamındaki şarkı herşey yolunda yanıyor eteklerim

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.