Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda?

27.03.2021
966

Geçtiğimiz günlerde eşi Buse Varol’un doğum gününü dışarıda kutlayan Alişan yeni dizi müjdesini verdi. Alişan eşi Buse Varol ile birlikte yeni bir dizide rol alacak mı? Yeni dizinin adı nedir? Alişan ve Buse Varol’un birlikte rol alacağı dizinin oyuncu kadrosu ve detayları konumuzun devamında sizlerle olacaktır.Alisan yeni dizisi nedir 2021

Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir?

Şarkıcı Alişan şu sıralar Demet Akalın ile birlikte gündüz programı sunuyor. Sevilerek izlenen gündüz kuşağı programı yayın hayatına devam ederken Alişan’ın yaz sezonu için yeni bir dizi hazırlığı içerisinde olduğu duyuruldu. Alişan ve Buse Varol geçtiğimiz günlerde dışarıda Buse Varol’un doğum gününü kutladılar. Alişan yemek çıkışı magazincilere verdiği röportajda yaz sezonunda yeni bir dizide rol alacağını ve internet dizisi olmadığını normal bir kanalda yayınlanacağını söyledi.

Alişan ve Buse Varol’un bu dizide birlikte rol alıp almayacağı kesin olmasa da Alişan’ın yer aldığı kesin. Alişan verdiği röportajda yaz sezonunda televizyon kanallarının birinde dizi yayınlanacağını ve bu dizi hakkında çok fazla detay vermek istemediğini söyledi. Oyuncu kadrosu adı hakkında çok fazla bilgi vermeyen Alişan’ın yeni dizisi merak konusu oldu.

Alisan ve Buse Varol dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

Daha önce de Aynalı Tahir, Cennet Mahallesi, Dostlar Mahallesi gibi dizilerde yer alan şu sıralar sunduğu gündüz kuşağı programı ile gündemde olan Alişan’ın yeni dizisi hakkında detaylar geldikçe konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Alişan ve Buse Varol Yeni Dizide Birlikte mi Rol Alacak?

Alişan yaz sezonu için yeni bir dizi hazırlığı içerisinde olduğunu söyledi ve diziye dair çok fazla detay vermese de televizyon dizisi olduğunu yazın yayınlanacağını söyledi. Buse Varol ile birlikte verdiği röportajda Buse Varol Alişan’ın söylediklerini destekledi ve diziye dair çok fazla bilgi vermemesi konusunda uyardı.

Alisanin yeni dizisi

Böyle olunca Buse Varol da bu yeni dizide olacak mı? Alişan ve Buse Varol dizide partner mi olacak soruları akıllara geldi. Alişan ve Buse Varol’un yeni dizide birlikte rol almasını ister misiniz? İkinci çocuklarını yakın zamanda kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol çiftinin hayatlarının dizi olmasına ister misiniz? Aşağıda bir yemek çıkışında Alişan ve Buse Varol çiftinin diziye dahil verdiği röportajı sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?