Alevlerin Ardından Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

2 Yorum 35 kez izlendi

Ay yapım imzalı yeni bir dizi ekrana gelmek için gün sayıyor. Alevlerin Ardından isimli yeni dizinin bilgilerini haberlerini oyuncu kadrosuna bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Alevlerin Ardından dizisi oyuncu kadrosu, karakterleri, kanalını ve konusunu bu sayfada sizlerle paylaşarak detaylı bilgileri merak eden izleyicilerimize sunacağız.

Alevlerin Ardından Dizisi Oyuncuları

Ay yapım tarafından hazırlanacak olan Alevlerin Ardından dizisinin oyuncuları kimler olacak? Erkek başrol ve kadın başrol oyuncuları kim olacak, yardımcı rollerde yer alacak bütün dizi oyuncularına bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız. Alevlerin Ardından dizisi Ay yapım tarafından 2020-2021 yeni sezonu için hazırlanacak. Dizinin oyuncu kadrosu belli oldukça bu sayfada sizlerle paylaşıp yazacağız. İlk olarak Alevlerin Ardından dizisinde oynaması için teklif götürülen oyuncuları belirtmek istiyoruz.

Alevlerin Ardından Dizisi Oyuncu Kadrosu;
Bahar Şahin,
Demet Evgar,
Berker Güven,
Hazar Ergüçlü,
Dilan Çiçek Deniz…
 

bahar sahin kimdir

 Bahar Şahin

1997 Ankara doğumlu olan genç ve güzel oyuncunun ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında O Hayat Benim dizisi oldu. Daha sonra sinema filmi olan Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2, İyi Oyun filmlerinde rol aldı. Lise Devriyesi, Servet dizilerinde de rol aldı. Son olarak Zalim İstanbul dizisindeki Cemre karakteri ile ön plana çıkan Bahar Şahin oyunculuğu ile göz doldurmuştu. Zalim İstanbul’un hemen ardından yeni bir teklif alması oldukça doğal karşılandı. Çünkü gerçekten de çok yetenekli ve başarılı bir dizi oyuncusu olan Bahar Şahin Alevlerin Ardından dizisinde kadın başrol olarak oynayabilir. Eğer anlaşma imzalanırsa burada detaylı bilgiler sunacağız.

demet evgar kimdir yeni dizi slaevlerin ardindan

 Demet Evgar

1980 Manisa doğumlu olan Demet Evgar bu zamana kadar rol aldığı her dizi filmde yeteneğini konuşturdu ve seyircileri kendine hayran bıraktı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarının tiyatro bölümünden mezun oldu. Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adında bir topluluk kurdu. Televizyon macerası 2000 yılında yayınlanan 7 Numara dizisinde rol aldı. Son olarak Avlu dizisindeki başarısı ile göz dolduran Demet Evgar Alevlerin Ardından dizisinden gelen teklifi inceleyip senaryoyu okuduğunu bildirdi. Demet Evgar eğer teklifi kabul ederse Alevlerin Ardından isimli dizinin kadın başrol oyuncusu olacak.

Demet Evgar’ın rol aldığı dizi filmler;
2000-Yedi Numara- Yeliz,
2002- Aslı ile Kerem- Yeliz,
2002- Tatlı Hayat- Sekreter,
2003- Yuvam Yıkılmasın- Hülya,
2003- Çınaraltı- Nilüfer,
2004- Bütün Çocuklarım-Eyşan,
2005- Emret Komutanım-Üsteğmen Çiğdem,
2006- Erkekler Ağlamaz-Zeynep,
2008- 1 Kadın 1 Erkek- Zeynep,
2010- Yahşi Batı- Suzan Van Dyke,
2017- Aile Arasında-Solmaz,
2017- Vatanım Sensin-Kara Fatma,
2018-Avlu-Deniz rollerini canlandırdı.

berker guven kimdir

 Berker Güven

1994 İzmir doğumlu olan Berker Güven de Alevlerin Ardından şimdi de oynaması için teklif alan bir diğer oyuncu oldu. Daha önce çok fazla ön planda olmayan Berker Güven oyunculuğu ile adından söz ettiren yan rolde oynayan oyunculardan birisi olacak. Berker Güven instagram hesabı

Berker Güven’in rol aldığı dizi filmler;
2017- Babam-Arif,
2017-Vatanım Sensin-Aleksi,
2019- Zalim İstanbul-Nedim,
2020- Hoş Bi Sohbet- Berker Güven

hazar erguclu yeni dizisi alevlerin ardinda

 Hazar Ergüçlü

1992 Kıbrıs doğumlu olan oyuncu Hazar Ergüçlü Lefkoşa Türk Belediyesi’nde oyunculuğa başladı. Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım attı. 2011 yılında yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Simay rolünü canlandırdı. Medcezir dizisinde oldukça popüler hale gelmiş daha sonra internet dizilerinde boy göstermişti. Yönetmen sevgilisi ile sıkça magazin gündemine konu olan Hazar Ergüçlü uzun bir aradan sonra yeniden televizyonda boy gösterecek. Hazar Ergüçlü Alevlerin Ardından dizisinde önemli bir rolde oynayacak. Hazar Ergüçlü’nün instagram hesabı https://www.instagram.com/hazarerguclu/

Hazar Ergüçlü’nün rol aldığı dizi filmler;
2011- Kuzey Güney- Simay,
2013- Medcezir- Eylül,
2015- Analar ve Anneler-Kader,
2016- Yüksek Sosyete-Cansu,
2017- Hayat Sırları- Seher,
2018- Dudullu Postası-Melis,
2018- Hakan Muhafız-Zeynep rollerini canlandırdı.

dilan cicek deniz yeni dizisinde Dilan Çiçek Deniz

1995 Sivas doğumlu olan Dilan Çiçek Deniz 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Dilan Çiçek Deniz ilk kez 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru rolünü canlandırdı. 2015- Güneşin Kızları- Elif, 2016- Bodrum Masalı-Su , 2017- Çukur- Sena rolünü canlandırdı. Son olarak Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisinde başrol oynadı. Dilan Çiçek Deniz instagram hesabı https://www.instagram.com/dilandeniz/

Alevlerin ardından dizisi haberleri bilgileri yapımcısı yönetmeni

Geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan Babil ve Çukur dizilerinin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım yeni sezon için yeni dizilere yelken açtı. Alevlerin ardından dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturacağı kesinleşti. Alevlerin Ardından olarak adı kesinleşen Ay yapım imzalı yeni dizi için hazırlık çalışmalarına devam ediliyor.

Dizide yer alması için ise Demet Evgar, Berker Güven ve Hazar Ergüçlü ile görüşmelerin devam ettiği ortaya çıktı. Kanalı henüz belli olmayan Alevlerin Ardından yeni sezonda yayınlanacak. Sizlerde Alevlerin Ardından isimli dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Alevlerin Ardından dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında yorumlarınızı ve fikirlerinizi aşağıda belirtebilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Bahar Şahin ile görüşüldüğü kesin bilgi mi? Ayrıca Berker Güven de teklifi geri çevirdi diye duymuştum.

  2. Netflix orijinal dizisi alevlerin ardından ile aynı senaryo mu olacak bu türk dizisi. Bence aynısını yapmasınlar. Büyük hata olur . Netflix dizisi bir dönem dizisi ve çok güzel çekilmiş bir dizi. Bize senaryosu uymaz.

Etiketler