Alev Alev Dizisi Zeyno Kimdir? Sahra Şaş

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Alev Alev dizisine yeni katılan Zeyno karakteri yakından tanıtacağız. Alev Alev Zeyno Kimdir?, Alev Alev Zeyno gerçek adı soyadı bilgileri burada olacak. Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet katıksız oturmaktadır. Aksiyon ve dram türündeki Alev Alev dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen perşembe gününün en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştır.

Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Alev Alev dizisine Zeyno karakteri dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Alev Alev dizisi ne yeni katılan Zeyno karakterini yakından tanıtacağız ve Alev Alev dizisi Zeyno kimdir? Alev Alev dizisi Zeyno karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. İşte Alev Alev Zeyno Kimdir? sorusuna yanıt..Alev Alev Dizisi Zeyno karakteri sahra Şaş

Alev Alev Zeyno Karakteri Kimdir?

Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Alev Alev dizisine yeni katılan Zeyno karakteri, 11 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 18. bölümde karşımıza çıkacaktır. Dizide Cihangir Ceyhan’ın hayat verdiği Ömer karakterinin mahalleden tanıştığı eski kız arkadaşı olarak yer alacaktır. Zeyno’nun nasıl bir karaktere sahip olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmazken, Rüya ve Ömer arasında bir gerginliğe sebep olacağı bilinmektedir.

Alev Alev Zeyno Kimdir?

Her perşembe Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Alev Alev dizisinde Zeyno karakterine güzel oyuncumuz Sahra Şaş hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Alev Alev dizisinde yeni katılan oyuncumuz Sahra Şaş’ı daha yakından tanıtacağız ve Sahra Şaş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısında ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sahra Şaş Kimdir?

26 yaşındaki oyuncumuz 15 Kasım 1994 yanında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kürt kökenli olan güzel oyuncumuz at binme ve kılıç kullanma konusunda oldukça başarılıdır. Daha önce oyunculuk içinde birçok eğitim alan Sahra Şaş kamera karşısına ilk defa 2013 yılında yayınlanan Tatar Ramazan dizisi ile geçmiştir. Dizideki performansıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz ertesi yıl Adını Kalbime Yazdım dizisinde yer almıştır.Alev Alev Dizisi Zeyno Kimdir

Daha önce Çoban Yıldızı, Kösem Sultan, Martı, Bizim Hikaye gibi oldukça başarılı dizi ve filmlerde yer alan oyuncumuz en son 2020 yılında yayınlanan Zümrüdüanka dizide yer alıyordu Ancak daha sonra dizi düşük reytinglerden dolayı final yapmıştı. Güzel oyuncumuz Sahra Şaş Daha sonra ise dijital platformda yayınlanan Ex Aşkım dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide hayat verdiği karakterden dolayı tarzında büyük değişme gitmiştir. Bu değişikliği ile herkesin takdirini alan oyuncumuz 2021 yılında Alev Alev dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Sahra Şaş Yer Aldığı Diziler

2013 Tatar Ramazan
2014 Adını Kalbime Yazdım
2015 Aşkı Dili Yok
2015 Kösem Sultan – Dilber
2017 Çoban Yıldızı – Rüveyda
2017 Kadın – Berşan
2018-2019 Bizim Hikaye – Çiçek
2020 Zümrüdüanka – Deniz
2020 Ex Aşkım

Sahra Şaş Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Alev Alev dizisinde hayat vereceği Zeyno karakteriyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncu Sahra Şaş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımlarda bulunan oyuncumuzun Instagram’da 58 gönderisi ve 103 bin takipçisi vardır. Oyuncumuz Sahra Şaş’ın resmi instagram hesabı: @ssahrasass

Sahra Şaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

26 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz Sahra Şaş henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve ilişkileri ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Sahra Şaş’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Alev Alev Zeyno – Sahra Şaş Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz kusursuz fiziği ile giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bugüne kadar birçok projede karşımıza çıkan başarılı oyuncumuz sadece güzelliğiyle değil tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde tarzıyla da ilgi odağı olan güzel oyuncumuz Sahra Şaş’ın özel hayatında ve Alev Alev dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, hırka, pantolon, mont, kaban, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizilerinden biri olan Alev Alev dizisine yeni katılan Zeyno karakterini ve bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Sahra Şaş’ı yakından tanıttık. Sizler de konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alev Alev Zeyno Kimdir? Sahra Şaş hakkında bilgiler verdik. Alev Alev Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler