Alev Alev Hikmet Kimdir? Ozan’ın Amcası (Bülent Düzgünoğlu)

Alev Alev dizisi Show Tv’de yayınlanmaya devam ederken, kadrosuna da yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Hikmet karakteri oldu. Alev Alev dizisi izleyicileri büyük bir merak ve heyecanla Hikmet karakterini araştırmaya başladı. Bizde bu konumuzda Alev Alev dizisi izleyicileri adına Alev Alev Hikmet Kimdir? sorusu ve bu soru gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz. Bakalım Alev Alev Hikmet Kim?

Alev Alev Hikmet Karakteri

Alev Alev Hikmet KarakteriAlev Alev dizisinde yerini alacak olan Hikmet karakteri, gazeteci Ozan’ın amcasıdır.. İlerleyen bölümlerde diziye dahil olacak olan Hikmet karakteri ile ilgili detaylı bir bilgi bulunmamaktadır. Hikmet karakterini bizde sizler ile birlikte Alev Alev dizinin yeni bölümünde izleyip göreceğiz. Alev Alev dizisi Hikmet karakterinin özellikleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Alev Alev Hikmet Kimdir?

Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisine yeni dahil olan Hikmet karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Bülent Düzgünoğlu’dur. Başarılı oyuncumuz Bülent Düzgünoğlu‘nu merak eden pek çok okurumuz ve izleyicimiz olduğu için konumuzun ilerleyen kısmında Bülent Düzgünoğlu’ndan ve onun hayatına ait bilgilerden sizlere bahsedeceğiz.

Bülent Düzgünoğlu Kimdir?

Bülent Düzgünoğlu, 27 Mart 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1,80 boyunda ve 95 kilogramdır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Bu güne denk pek çok dizi ve sinema filminde yer almıştır. Sevilen erkek oyuncularımızdan bir tanesi olan Bülent Düzgünoğlu 1998 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir.

Bülent Düzgünoğlu Dizileri

2021 – Alev Alev
2018 – Bozkır
2017 – Ufak Tefek Cinayetler
2017 – Adı Efsane
2017 – Kırgın Çiçekler
2016 – Son Destan
2016 – Babam ve Ailesi
2015 – Kiraz Mevsimi
2014 – Kaderimin Yazıldığı Gün
2014 – Paramparça
2013 – Tatar Ramazan
2013 – Medcezir
2012 – Kurt Kanunu
2012 – Korkma
2012 – Kayıp ŞehirBülent Düzgünoğlu Kimdir?

Bülent Düzgünoğlu İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Bülent Düzgünoğlu, resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmakta ve takipçileri için sık sık paylaşım yapmaktadır. Bülent Düzgünoğlu’nun resmi instagram hesabında 165 gönderisi ve 2 bini aşkın takipçisi yer almaktadır. Bülent Düzgünoğlu’nun resmi instagram hesabı kullanıcı ismi: @bulentduzgunoglu

Bülent Düzgünoğlu Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Sizler adına 47 yaşında olan oyuncumuz Bülent Düzgünoğlu’nun eşini de araştırdık. Ancak oyuncumuzun evli olduğuna dair bir bilgi bulamadık. Kaldı ki oyuncumuz resmi  sosyal medya hesaplarında da eşinin olduğuna dair bir paylaşım yapmamıştır.

Alev Alev dizisinde yer alacak olan Hikmet karakterini ve ona hayat verecek olan oyuncumuzu sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Dizide yer alan oyuncuları merak eden okurlarımız  Alev Alev Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı isimli konumuza da bakabilirler.

Etiketler