Alev Alev Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon

Yorum Yap 68 kez izlendi

Alev Alev Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Jenerik Fon… Alev Alev dizisinde çalan şarkıları, jenerik fon müziğini dizide yer alan şarkıları ve sözlerini bu konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız. Alev Alev dizisi tanıtım fragmanlarında ve dizinin  başında sonunda jeneriğinde çalan şarkıları sözleri videoyu bu konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Alevlerin Ardindan dizisinde calan benden san asarkisi

Alev Alev Dizisi Şarkısı Müziği

Alev Alev dizisinde çalan şarkılar ve müzikler diziyi daha renklendirecektir. Dizide yer alan ilk şarkıyı öncelikle sizlerle paylaşalım. Alev Alev dizisi yayınlanan ilk tanıtım fragmanında Nil Karaibrahimgil’in Benden Sana isimli şarkısı çalıyor. Uzun süredir adı Alevlerin ardından olarak bilinen dizinin adı değişti ve Alev Alev oldu. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Alev Alev dizisi tanıtım fragmanında Demet Evgar’ın sarı saçlarıyla ormanda bir kız çocuğunun peşinde gezerken gördük. Ardından çıktıkları sahilde Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü yer alıyor. Bu sahnelerde Nil Karaibrahimgil’in Benden Sana şarkısı sözleri ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Alev Alev dizisi jenerik fon muzikleri

Nil Karaibrahimgil’in Benden Sana isimli şarkısı sözleri ve videosu;
Karanlıktan gelicekler,
Önünde dikilecekler,
Sarı sarı dişleri olucak,
Sivri pencereleri olucak,
Yakalayacak sanıcaksın,
Ama hep sen kazanıcaksın,
Ben sana koşmayı öğreticem,
Içinden gülmeyi öğreticem,
Yalanlar söylicekler,
Sözlerinden dönecekler,
Buzdan kalpleri olucak,
Acı sözleri olucak,
Yaralicak sanacaksın,
Ama hep sen kazanacaksın,
Üstlerine gitmeyi öğreticem,
Düşünce kalkmayı öğreticem,

Bazen de susmayıp bağırmayı,
Utanmadan hüngür hüngür ağlamayı,
Sevgililer gelecekler,
Kalbini delicekler,
Ahu bakışları olucak,
Tatlı dilleri olucak,
Hep sevecek sanıcaksın,
Ama bazen yanılıcaksın,
O an orda durmayı göstericem,
Bu da geçer yahu’yu öğreticem,
Bazen de tam ortadan kırılmayı,
Yere düşen camlar gibi dağılmayı,
Bazen yalnız bırakıcaklar,
Ne yapacaksın bakıcaklar,
Planları olucak,
Hep bir başları olucak,
Kırılacak sanıcaksın,
Ama hepten başarıcaksın,
İçinden yanmayı göstericem,
Kendini sevmeyi öğreticem,
Gidipte varmayı öğreticem…

hazar erguclu alev alev dizisinde rolu

Alev Alev Dizisi Jenerik Fon Müziği

Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi yayın hayatına başlarken özel bir jenerik hazırlanacak. Jeneriğinde oyuncuların isimleri ve resimleri akışta yer alırken arka planda dizi için özel hazırlanmış şarkı veya fon müziği yer alacak. Alev Alev dizisi yayın hayatına başlaması ile de jenerik fon müziği videosu konumuza eklenecektir.

Alev Alev Dizisinin Başında ve Sonunda Çalan Şarkı

Alev Alev dizisinin başında çalan jenerik şarkısını konumuzda sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda Alev Alev dizisi biterken dizisinin sonunda çalan şarkılar farklılık gösterebilir. Bölümün final sahnesinin duygu durumuna göre finalde çalan şarkısı sözlerini konumuza her bölüm sonunda ekleyeceğiz. Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu konumuza da mutlaka göz atınız.

alev alev dizisinde calan sarkilar

Alev Alev Dizisinde Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor?

Alev Alev dizisinde çalan şarkıları ve söyleyen isimler sizlerle olacak. Alev Alev dizisinde yer alan ilk şarkı Nil Karaibrahimgil’in seslendirdiği ”ben sana koşmayı öğreticem” şarkısını sözleri ve videosu ile paylaştık. Dizide yer alan tüm şarkıları sözleri ve videosunu konumuzda ekleyeceğiz. Sizlerde Alev Alev dizisinde çalan şarkılardan merak ettiklerinizi yorum olarak konumuza yazabilirsiniz. Bizlerde araştırmalarımızı yaparak Alev Alev şarkılarını jeneriklerini fon müziklerini paylaşacağız.

Etiketler