Alev Alev Dizisi Serkan Kimdir? (Bora Cengiz)

Bu konumuzda sizlere Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisinde yeni katılan Serkan karakterini yakından tanıtacağız. Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı Alev Alev dizisinin senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Damla Serim kaleme almaktadır. 5 Kasım 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Alev Alev dizisi yayınlandığı günden beri zirvedeki yerini korumaya devam etmektedir. Aldığı reytinglerle Perşembe gününün en çok izlenen dizisi olmayı başaran Alev Alev dizisi ne yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda alev alev dizisine yeni katılan Serkan karakterinde daha yakından tanıtacağız ve Alev Alev dizisi Serkan karakteri kimdir? Alev Alev dizisi Serkan karakterini hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce hangi dizilerde yer aldığını sizlerle paylaşacağız.

Alev Alev Dizisi Serkan Karakteri Kimdir?

Aksiyon ve dram türündeki Alev Alev dizisi Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanmıştır. Perşembe gününün sevilen dizisi Alev Alev’e yeni katılan Serkan karakterini, Dilan Çicek Deniz’in hayat verdiği Rüya karakterinin, iş başvurusunda bulunduğu hukuk bürosunun sahibi ve de üniversiteden tanıdığı arkadaşı olarak karşımıza çıkmaktadır .

Alev Alev Dizisi Serkan karakteri

Alev Alev Dizisi Serkan Kimdir?

Aldığı reytinglerde her haftayı zirvede tamamlayan Alev Alev dizisinde yeni katılan Serkan karakterine başarılı oyuncumuz Bora Cengiz hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda alev alev dizisine yeni katılan oyuncumuz Bora Cengiz’i daha yakından tanıtacağız ve Bora Cengiz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde Yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi Sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bora Cengiz Kimdir?

30 yaşındaki oyuncumuz 9 Aralık 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlayan Bora Cengiz, kamera karşısına ilk defa 2008 yılında yayınlanan Peri Masalı dizisi ile geçmiştir. Dizideki performansıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz, ertesi yıl Kıskanmak isimli sinema filminde boy göstermiştir. Sadece oyunculukla ilgilenmeyen Bora Cengiz aynı zamanda yönetmendir. Daha önce Sükut ve Eller isimli projelerin yönetmen koltuğunda oturmuştur. Sesinin de güzel olduğunu bildiğimiz oyuncumuz 7 Nisan 2014 tarihinde Gidene isimli bir albüm çıkarmış ve şarkıcılığa da adım atmıştır. Daha önce Kavak Yelleri, Çilek Kokusu, Türkan, Bodrum Masalı gibi dizilerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında yayınlanan Ramo dizisiyle geçmiştir. Yakışıklı oyuncumuz bu sezon ise Alev Alev dizisinde hayat vereceği Serkan karakteri ile ekranlarda olacaktır.

Bora Cengiz Yer Aldığı Diziler

Peri Masalı – Tolga (2008)
Maskeli Balo (2010)
Kavak Yelleri – Cihan (2010)
Türkan – Tuğrul Saylan (2010-2011)
Bizim Okul – Kağan (2013)
Sana Bir Sır Vereceğim – Levent (2013-2014)
Yedi Güzel Adam – Cevat (2014)
Çilek Kokusu – Gani (2015)
Bodrum Masalı – Cenk (2016)
Yüzyıllık Mühür – Kemal (2016)
Servet – Başar Fettah (2018)
Tutunamayanlar – Tunç (2020)
Çıplak – Yiğit (2020)
Ramo – Taner Hanlı (2020)
Alev Alev – Serkan (2021)

Bora Cengiz Resmi İnstagram Hesabı

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen oyuncumuz bu sezon Alev Alev dizisi ile ekranlarda olacaktır. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin arasında yer alan oyuncumuz Bora Cengiz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 179 gönderisi ve 216 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Bora Cengiz’in resmi Instagram hesabı ise: @booracengiz’dir.Alev Alev Dizisi Serkan Kimdir (Bora Cengiz)

Bora Cengiz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Bora Cengiz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Bora Cengiz’in hayatında bilinen biri yoktur.

Alev Alev Dizisi Serkan – Bora Cengiz Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Bora Cengiz tarzı ile da büyük beğeni toplamaktadır. Genç kızların sevgilisi haline gelen oyuncumuzun sevenleri de Bora Cengiz’in giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde Bora Cengiz’in özel hayatında ve Alev Alev dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, mont, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Alev Alev dizisine yeni katılan Serkan karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Bora Cengiz’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Alev Alev Dizisi Serkan Kimdir? (Bora Cengiz) konumuz bu kadar. Alev Alev Dizisine Yeni gelen oyuncular konumuz burada.

Etiketler