Alev Alev Dizisi Ozan Neden Yok Çıktı Mı? Geri Gelecek Mi

Bu konumuzda sizlere Alev Alev dizisinde yer alan Ozan karakterinin Alev Alev dizisinden neden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Her perşembe Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Alev Alev dizisi ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisinin başrolünde de Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü yer almaktadır. Herkesin severek takip ettiği dizilerden biri olan Alev Alev dizisinden sürpriz bir şekilde Ozan karakterinin ayrılacağı duyulmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Alev Alev dizisinde yer alan Ozan karakterinin neden ayrıldığını ve tekrar Alev Alev dizisine geri gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Alev Alev Ozan Diziden Neden Çıktı?

Ilk bölümünden beri Alev Alev dizisinde yer alan ve Cemre’ye sahip çıkıp, onu evinde koruyan Ozan’ın dizden ayrılacak olması izleyicileri çok üzmüştür. Dizide gazeteci olarak karşımıza çıkan Ozan’ın, ilerleyen bölümlerde ekranlara veda edeceği kesinleşmiştir. Ozan’ın hangi bölümde Alev Alev dizisinden ayrılacağı belli değildir. Ancak Ozan’ın Çelebi tarafından öldürülerek diziden ayrılacağı konuşulmaktadır. Ozan karakterine hayat veren oyuncumuz Berkay Ateş de Alev Alev dizisinden ayrılır ayrılmaz Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olacaktır.Alev Alev dizisi Ozan neden yok Berkay Ates

Alev Alev Ozan Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi kısa sürede kendini izleyeceye sevdiğimi başarmıştır. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken dizide sürpriz bir şekilde Ozan karakterinin ayrılacağı duyulmuştur. Her koşulda Cemre’ye destek çıkan ve onun yanında olan Ozan’ın diziden ayrılacak olması izleyicileri de oldukça üzmüştür. Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Ozan ilerleyen bölümlerde Çelebi tarafından vurularak öldürülecek ve Alev Alev dizisine veda edecektir. Ozan karakterinin hangi bölümde diziden ayrılacağı henüz kesinleşmemiştir ancak oyuncumuz Berkay Ateş diziden ayrılır ayrılmaz Çukur dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Alev Alev Ozan Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Alev Alev dizinin ana karakterlerinden biri olan ve izleyiciler tarafından çok sevilen Ozan’ın Alev Alev dizisinden vurularak çıkacağını yukarıda açıklamıştık. Izleyiciler tarafından merak edilen bir diğer konu ise Ozan karakterinin tekrar diziye dahil olup olmayacağıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ozan Yüksek ihtimalle Çelebi tarafından vurularak diziye veda edecektir. Yani öldüğü için Alev Alev dizisinden ayrılan Ozan karakterinin tekrar diziye dahil olması gibi bir ihtimal yoktur. Ayrıca Ozan karakterine hayat veren oyuncumuz Berkay Ateş’te Çukur dizisi ile anlaşma sağlamıştır ve Alev Alev dizisinden ayrıldıktan sonra Çukur dizisiyle ekranlarda olacaktır.Alev Alev Ozan Diziden Neden Ayrıldı

Alev Alev Dizisi Ozan

Ömer’in en yakın arkadaşı olan Ozan Akınsel, Yedikule Mahallesi’nin idealist gazetecidir. Mesleğinden dolayı sık sık başı belaya giren Ozan oldukça cesaretli ve doğrucu bir insandır. Ayrıca şiddet gören ve ezilen kadınlar için elinden geleni yapan Ozan Cemre’ye de bu konuda oldukça destek çıkmış, hatta en büyük destekçisi olmuştur. Cemre’yi her koşulda koruyup kollayan ve onun evinde saklayan Ozan ilerleyen bölümlerde Cemre’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştır. Cemre de Ozan’a karşı boş değildir ve iIkilinin arasında duygusal bir ilişki başlamıştır. Cemre’nin eski eşi Çelebi Bu durumun fark edecek ve Ozan’ı vurarak öldürecektir.

Bu konumuzda sizlere Alev Alev dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ozan’ın Alev Alev dizisinden neden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Bence ölmesin
    Berkay ateşin yerine başkası gelecek mi
    Bide onun açıklaması yaparmısınız

Etiketler