Alev Alev Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Show TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Alev Alev dizisi ne zaman bitecek final yapacak kesin olarak belli oldu mu izleyiciler çok merak ediyor bu soruyu. Bizde perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan Alev Alev dizisi hakkında final tarihini erken final mi yapacak yoksa sezon finali yaparak 2. Sezon devam mı edecek konularına detaylıca sizler için yazdık.

Alev Alev dizisi ne zaman bitecek?

Alev Alev Dizisi final mi sezon finali miÖncelikle Show TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan ve oldukça yüksek reyting oranları ile dikkat çeken Alev Alev dizisinin kolay kolay bitmeyeceğini final yapmayacağını hemen belirtelim. Bu kanıya nereden vardınız diye soracak olursanız çünkü Alev Alev dizisi daha ilk bölümden itibaren izleyici tarafından oldukça iyi bir tepki aldı ve dizinin izlenme oranları oldukça iyi gelmeye başladı. Özellikle son dönemdeki kadın hakları ile ilgili ihlallere dikkat çeken Alev Alev dizisi hem konusuyla hem de dizideki oyuncu kadrosuyla herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Alev Alev dizisi ne zaman final yapacak?

Güçlü bir dizi olarak yoluna devam eden Alev Alev dizisinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Bu güçlü kadroya Berkay Ateş, Cihangir Ceylan, Berker Güven gibi oyuncular da eşlik ediyor. Dolayısıyla oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Alev Alev dizisinin almış olduğu reyting oranlarına baktığımızda 6 hatta 7 oranında total reytinge ulaşarak Perşembe günü bir zamanlar Çukurova ve mucize Doktor dizisinden sonra genellikle 3. sırada yer aldığını görüyoruz. Bu reyting oranları da Alev Alev dizisinin kısa zamanda final yapmayacağını gösteriyor.Alev Alev Ne Zaman Final olacak bitecek

Alev Alev dizisi final mi sezon finali mi yapacak?

Alev Alev dizisinin reyting sonuçları gösteriyor ki dizi 2021 yılında Mayıs ayında sezon finali yaparak uzun bir yaz tatili dönemine girecek. Yani Alev Alev dizisi final değil sezon finali yapacak. Sezon finali yapan diziler ikinci sezonda da yoluna devam edecek demektir. Kısacası Alev Alev dizisi sezon finali yaptıktan sonra 2021 yılının Eylül ayında kaldığı yerden yeni sezonuyla devam edecek. Alev Alev bitecek mi final mi olacak yoksa sezon finali yaparak yeni sezona mı kalacak sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk.

Alev Alev dizisi yeni 2. Sezon devam edecek mi?

Dizilerin ikinci sezon devam edip etmeyeceğine genellikle 1. Sezonun son haftalarında dizinin almış olduğu reyting oranlarına bakılarak karar veriliyor. Bu da gösteriyor ki Alev Alev dizisi 2021 yılının Nisan ve Mayıs aylarında alacağı reyting oranları dizinin geleceğini de belirleyecek. Pandemi sebebiyle ağır şartlarda çalışan dizi oyuncuları ve alev alev dizisinin kadrosu almış olduğu reyting oranlarına bakılarak muhtemelen ikinci sezonda da yolla devam edecekler. Ciddi bir ekip çalışmasının gözle görüldüğü Alev Alev dizisinin ikinci sezonda da devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ancak son kararı yine de Show TV verecek.

Alev Alev dizisi hakkında izleyici yorumları

Alev Alev Dizisi Ne Zaman Bitecek Final YapacakAlev Alev dizisi ne zaman bitecek final yapacak konusunda sizlere yazacaklarımın şimdilik bu kadar. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Alev Alev dizisinin reytingleri oldukça iyi devam ediyor. Bu oranlar gelmeye devam ettikçe Alev Alev dizisinin ömrü de uzayacaktır. Sizlerde Alev Alev dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Alev Alev dizisi 2. sezonda da devam etsin mi aşağıya yorumlarınızı görüşlerinizi samimi duygularla yazabilirsiniz. Ayrıca Alev Alev dizisi Oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar seval özmen

    çok severek heyecanla izlediğimiz bir dizi..kesinlikle bitmesini istemiyoruz..lütfen sezon finali olsun..son bulmasın..perşembe yi iple cekiyoruz

  2. Cok guzel bir dizi… Celebiye cok sinir olsam da nefretle bile onu izliyorum..Her hafta baska bir heyecan fakat Nisan 1 deki bolumde seyircilere cok baska ustun bir heyecan yasatti.. Tum oyuncular cok guzel oynuyor,insallah final falan olmaz ve 2021/ 22 de de izleme sansimiz olur.

Etiketler