Alev Alev dizisi Arzu kimdir? Çukur’un Yıldız’ı (Gökşen Ateş)

Show TV’nin sevilen dizilerinden bir tanesi olan Alev Alev dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Hem konusu hem de oyuncuları ile oldukça sevilen Alev Alev dizisine bu kez de Arzu karakteri dahil oldu. Biz de bu konumuzda Alev Alev dizi severleri ve okurlarımızı adına Arzu karakterinden ve Arzu karakterine hayat verecek olan oyuncumuzdan bahsedeceğiz. Alev Alev dizisi Arzu kimdir?

Alev Alev dizisi Arzu Karakteri

Alev Alev dizisi Arzu KarakteriAlev Alev dizisinde geçtiğimiz bölümden itibaren yer almaya başlamış olan Arzu karakteri İskender’in sayesinde yaşadığını iddia etmişti. İskender’e büyük bir destekçi olan Arzu karakteri İskender’in abisi Çelebi gibi olmadığını onun gayet iyi ve temiz kalpli bir kişi olduğunu belirtmiştir. Ayrıca İskender’i de Çiçek ile yüzleşmesi için ikna etmeye uğraşmıştır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Arzu karakterini daha detaylı bir şekilde analiz edip sizlerle paylaşacağız.

Alev Alev dizisi Arzu kimdir?

Alev Alev dizisinde Arzu karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Gökşen Ateş’tir. Gökşen Ateş’i merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına konumuzun ilerleyen kısmında Gökşen Ateş’ten, onun hayatından ve tüm bilgilerinden sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin Gökşen Ateş’i daha yakından detaylı bir şekilde tanıyalım.

Gökşen Ateş Kimdir?

Gökşen Ateş KimdirBaşarılı kadın oyuncumuz Gökşen Ateş, 4 Nisan 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,73 boyunda ve 55 kilogramdır. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı müzikal tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Dizilerin ve filmlerin en çok sevilen kadın oyuncularından bir tanesidir. Kuzey Güney ve Geniş Aile gibi dizilerde yer alarak kendisini seyirciye beğendirmeye başarmıştır. 2009 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen Gökşen Ateş bu kedisi Alev Alev dizisindeki Arzu karakteri ile karşımıza çıkacaktır.

Gökşen Ateş’in Yer Aldığı Diziler

2009 – Geniş Aile
2011 – Kuzey Güney
2017 – Mahalle
2021 – Alev AlevGökşen Ateş'in Resmi İnstagram Hesabı

Gökşen Ateş’in Resmi İnstagram Hesabı

Gökşen Ateş resmi instagram hesabında oldukça aktif bir kullanıcıdır. Başarılı ve güzel oyuncumuz Gökşen Ateş’in resmi instagram hesabında 475 göndersi bulunurken 79,8 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Elinden gelebildiğince takipçileriyle fotoğraf paylaşan Gökşen Ateş’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı ise: @goksenates

Gökşen Ateş’in Sevgilisi Var Mı? Kim?

Oyuncumuz Gökşen Ateş hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Bildiğimiz kadarıyla Gökşen Ateş Can Albayrak ile sevgilidir. Bir süre önce sevgili olduğu haberleri çıkan Gökşen Ateş ve Can Albayrak hakkında bilinen bir ayrılık haberi almadık. Bizlerde Gökşen Ateş ve Can Albayrak çiftine mutluluklar diliyoruz.

Alev Alev dizisi Arzu Karakterinin Kıyafetleri

Alev Alev dizisi Arzu Karakterinin KıyafetleriSizlerin de bildiği üzere Alev Alev dizisinde yer alan pek çok karakterin kıyafetleri merak ediliyor. Alev Alev dizisinde kıyafetleri ile dikkat çeken karakterlerden bir diğeri ise Arzu karakteri olacak .Biz de elimizden gelebildiğince Alev Alev dizisi Arzu karakterinin kıyafetlerini ve elbiselerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sizlerin de Arzu karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Alev Alev dizisinde yer almaya başlayan Arzu karakterinden ve Arzu karakterine hayat vermekte olan Gökşen Ateş’ten bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki yorum, düşünce, görüş ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz Alev Alev dizisinde yer alan oyuncularımız yakından incelemek adına ise Alev Alev Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı başlıklı konumuzda göz atabilirsiniz

Etiketler